TÜGVA NEVŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ HİZMET BİNASI, BİLAL ERDOĞAN’IN KATILIMI İLE AÇILDI

TÜGVA NEVŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ HİZMET BİNASI, BİLAL ERDOĞAN’IN KATILIMI İLE AÇILDI

Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Nevşehir İl Temsilciliği binası, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan’ın de katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir AK Parti 27. Dönem Milletvekili adayları Yücel Menekşe ve Emre Çalışkan, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz, AK Parti Kadın kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, Belediye Başkanları, sivil toplum teşkilatlarının başkan ve yöneticileri ile çok sayıda vatandaş topluluğunun katıldığı TÜGVA Nevşehir İl Temsilciliği binasının açılış töreni, elverişsiz hava şartları nedeniyle bina içerisinde gerçekleştirildi.

 

Açılış sonrasında TÜGVA Nevşehir İl temsilcisi Hüsamettin Ellialtı’ dan sürdürülen vakıf çalışmalarına ilişkin olarak bilgiler de alan TÜGVA Yüksel İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, daha sonra gazetecilere TÜGVA ’nın kuruluş hedefleri ve bugüne kadar ortaya konulan çalışmalara ilişkin olarak açıklamalarda bulundu.

 

TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan, daha sonra TÜGVA Nevşehir İl Yönetim Kurulu üyeleri ile basına kapalı toplantıda bir araya geldi.

Google+ WhatsApp