Ruh Sağlığı Merkezi Yöneticileri Nevşehir Belediyesi'nde

Ruh Sağlığı Merkezi Yöneticileri Nevşehir Belediyesi'nde

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi psikologları, Mustafa İşçi ve Nilgün Gökdünek ile sosyal çalışmacı Mustafa Yazgan, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi İl Koordinasyon Kurulu toplantı kararları kapsamında Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek, merkezin çalışmalarına ilişkin bilgiler aktardılar.

Nevşehir Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğine bağlı olarak hizmet yürüten Toplum   Ruh Sağlığı Merkezi yöneticileri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Nevşehir Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği Toplum Ruh Sağlığı Merkezi psikologları, Mustafa İşçi ve Nilgün Gökdünek ile sosyal çalışmacı Mustafa Yazgan, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi İl Koordinasyon Kurulu toplantı kararları kapsamında Nevşehir Belediye Başkanı  Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek, merkezin çalışmalarına ilişkin bilgiler aktardılar.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ziyaretten mutluluk duyduğunu belirterek,  toplumdaki özel insanlara yönelik çalışmaların etkin bir şekilde sürdürülüyor olmasının sevindirici olduğunu kaydetti. Ünver, Nevşehir Belediyesi olarak , özel insanlara ilişkin hizmet yürüten Toplum ruh Sağlığı Merkezi ile  işbirliği halinde çalışmalar yürütmekten de büyük bir sevinç duyacaklarını dile getirdi. Ziyaretin anısına Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e çini vazo takdim edildi.

Google+ WhatsApp