Rektör Bağlı ve Nevşehir Heyetinden Turizm Bakanı Ersoy’a Ziyaret

Rektör Bağlı ve Nevşehir Heyetinden Turizm Bakanı Ersoy’a Ziyaret

Rektör Bağlı ve Nevşehir Heyetinden Turizm Bakanı Ersoy’a Ziyaret Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı ve Nevşehir heyeti, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret etti.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy,  Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, Çat Belediye Başkanı Kamil Duru, Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, KAPHİB Müdürü Levent Ak ve bölge turizmcilerini makamında kabul etti.

 Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir süre görüşen Rektör Bağlı ve heyet, daha sonra Bakan Ersoy’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen Kapadokya Destinasyon Yönetimi İdaresi Toplantısına katıldı. Heyet toplantıda, Kapadokya bölgesinde turizm adına gerçekleştirilen çalışmalar ve hazırlanan projeler hakkında Bakan Ersoy’a bilgi verdi.

Google+ WhatsApp