NASKF Başkanı Mustafa Avcı TFF Delegesi Seçildi

NASKF Başkanı Mustafa Avcı TFF Delegesi Seçildi

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı görevini 30 yıla yakın bir süredir başarıyla devam ettiren Mustafa Avcı, Türkiye Futbol Federasyonu delegeliğine seçildi. Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu üyesi de olan Mustafa Avcı, Türkiye’deki amatör Sporların temsil edildiği oluşumda önemli bir görev daha aldı.

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı görevini 30 yıla yakın bir süredir başarıyla devam ettiren Mustafa Avcı, Türkiye Futbol Federasyonu delegeliğine seçildi.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu üyesi de olan Mustafa Avcı, Türkiye’deki amatör Sporların temsil edildiği oluşumda önemli bir görev daha aldı.

09-10 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan toplantıda Nevşehir ASKF Başkanı Mustafa Avcı, 218 kişilik delegasyonun arasında Nevşehir’i de temsil edecek.Avcı, “Bu göreve beni layık gören Konfederasyon başkanımız Sayın Ali Düşmez’e ve TASK yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” dedi. Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı görevini 30 yıla yakın bir süredir başarıyla devam ettiren Mustafa Avcı, Türkiye Futbol Federasyonu delegeliğine seçildi. Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu üyesi de olan Mustafa Avcı, Türkiye’deki amatör Sporların temsil edildiği oluşumda önemli bir görev daha aldı. 09-10 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan toplantıda Nevşehir ASKF Başkanı Mustafa Avcı, 218 kişilik delegasyonun arasında Nevşehir’i de temsil edecek.Avcı, “Bu göreve beni layık gören Konfederasyon başkanımız Sayın Ali Düşmez’e ve TASK yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” dedi.

Google+ WhatsApp