Jandarma’nın 177’ inci Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Jandarma’nın 177’ inci Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, ülkemizin ve ilimizin huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden 24 saat hizmet veren, vatandaşın canını, malını ve namusunu koruma uğruna seve seve canını veren, Jandarma teşkilatımızın 177’ inci kuruluş yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. ...

CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, ülkemizin ve ilimizin huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden 24 saat hizmet veren, vatandaşın canını, malını ve namusunu koruma uğruna seve seve canını veren, Jandarma teşkilatımızın 177’ inci kuruluş yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, Jandarma teşkilatının 177’ inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada “ Vatan sevgisi, üstün vazife bilinci ve yüksek kabiliyetiyle ülkesine hizmet etmekte olan Jandarma teşkilatımız; 177 yıldır görev ve sorumluluklarını, üstün bir hizmet anlayışıyla ve başarıyla yerine getirmektedir.

  Nevşehir’de de bu görev bilinciyle ve halkla dayanışma içinde hizmet etmekte olan Jandarma teşkilatı çalışmaları ile herkesin takdir ve güvenini kazanmıştır. Büyük başarıyla görevlerini yapan Jandarma teşkilatının değerli mensuplarına çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Vatan ve millet uğruna hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimizi bir kez daha minnet, şükran ve rahmetle, kahraman gazilerimizi de saygıyla anıyoruz" dedi.

Google+ WhatsApp