Kategori : GÜNCEL

Değerli basın mensuplarımız;

Değerli basın mensuplarımız;

Değerli basın mensuplarımız; Bugün akşam Nevşehir Ticaret Borsası Konferans salonunda saat 19:00'da "Türkistan Coğrafyası ve Türkistan Bağımsızlık Hareketleri" konulu konferans gerçekleştirilecektir

Zebraların postu neden siyah-beyaz?

Zebraların postu neden siyah-beyaz?

Hayvanlar aleminin en dikkat çekici postlarından birine sahip olan zebraların neden böyle bir kamuflaja sahip olduğu bilim insanlarının cevabını bulamadığı sorular arasında bulunuyordu.

DİNAMİK VALİ’DEN MİNİK GÖNÜLLERE..

DİNAMİK VALİ’DEN MİNİK GÖNÜLLERE..

Nevşehir’in Dinamik Valisi İlhami Aktaş’ın okul ziyaretleri görülmeye değerdi.Vali Aktaş,okul yöneticilerinin yanı sıra minik gönüllerle birebir..

Mülteci çocukların “Ülkü Ocakları” sevgisi

Mülteci çocukların “Ülkü Ocakları” sevgisi

Suriye’de ki iç savaştan kaçarak Nevşehir’e sığınan mülteci çocuklara Ülkü Ocakları sahip çıkıyor. Ülkelerini terk edip zulümden kaçan Suriyeli çocukları sokakta ki kötü alışkanlıklardan korunması için Nevşehir Ülkü Ocakları aktif rol oynuyo

AÇIK KAPI PROJESİ UYGULAMASI İLİMİZDE MART AYINDA  BAŞLIYOR

AÇIK KAPI PROJESİ UYGULAMASI İLİMİZDE MART AYINDA BAŞLIYOR

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ilgili Vali Yardımcısı ile; Vatandaşlarımızın, Devletin kurumları ile olan iş, işlem ve taleplerine hızlı ve doğru çözümler üretmek üzere vatandaş odaklı bir yaklaşımla tüm yurtta başlatılan Açık Kapı projesiyle ilgili çalışmalara, İlimiz Hükümet konağında uygulama yeri için incelemelerde bulunarak star verdi. Uygulamalara ise Mart ayında başlanılması planlanmaktadır.