DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ’NİN 14. MERKEZİ İSTANBUL MODA’DA AÇILDI!

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ’NİN 14. MERKEZİ İSTANBUL MODA’DA AÇILDI!

Değişim rüzgarı şimdi de İstanbul Moda’da esiyor. Dünya Değişim Akademisi 14. merkezini, İstanbul Moda’da pazar günü açtı.

Değişim Akademisi 14. merkezini, İstanbul Moda’da pazar günü açtı. Kararlarını gerçekleştirmek, hayallerinin peşinden gitmek, kendini değiştirmek isteyenlere dünyanın en güçlü tekniklerinin sunulacağı mekanda, güler yüzlü, içten ve çağdaş Değişim Uzmanları ile buluşacaksınız!

 

İstanbul Moda’daki merkez huzur, güven, bilgelik dolu bir ortam sunuyor. Ardı ardına yeni merkezleri açılan Dünya Değişim Akademisi, herkesi dünyanın en kadim, güçlü ve doğal teknikleri ile kendini keşfe ve değişime davet ediyor.

 

Ve değişim için çok önemli bir ipucu veriyorlar: “Değişime direncin birinci nedeni özgüven eksikliğidir. Birey kendisine yeterince güvenmediğinde değişimden çekinir. Çünkü kalabalığın bir parçası olan insan bazı haklar kazanmış fakat karşılığında da özgüveni, birey olmanın verdiği mutluluğu, özsaygıyı ve müteşekkirliği kaybetmiştir. Bu kaybın yerini yalnızca gerçek değişim doldurabilir. Bir insan değişim sayesinde özgüvene ve özsaygıya sahip olduğunda, artık onun bireyselliği baskı altına alınamaz, o köleleştirilemez ve bir robota dönüştürülüp kontrol edilemez.” – ünlü Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? eserinden...

 

Dünya Değişim Akademisi’nin İstanbul Moda’da “Değişim Zamanı” sloganı ile açılan merkezinde temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Korku Kontrolü, Öfke Kontrolü, Kıskançlık Kontrolü, Başarı Sanatı, Kendini İfade Etme Sanatı, İlişki Sanatı gibi pek çok program uygulanacak.

 

Değişmekte kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi, sizi motive eden Değişim Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Moda’da da aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

Google+ WhatsApp