ARAMA SONUÇLARI : 9 adet sonuç bulundu

 ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ  RADYO MEGA'DA

ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ RADYO MEGA'DA

Çocukların doğuştan gelen öğrenme isteğinin ve merakının gelişmesini sağlayan, hayallerinin peşinde saygılı, sevecen hayata umutla bakan parlak gelecekle yanindayiz. Kaliteli eğitim, güvenli gelecekte Altınyıldızla el ele Fatnma Sertbakan'ın hazırlayıp sunduğu program 17.08.2018 saat 11:00 de 100.5 radyo Mega'da. Program da sizlerden gelen sorularada cevap verilecek.

ALTINYILDIZIN 6 PROJESİ TUBİTAK BÖLGE SERGİSİNDE

ALTINYILDIZIN 6 PROJESİ TUBİTAK BÖLGE SERGİSİNDE

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri TÜBİTAK Tarafından Düzenlenen 12. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Yarışmasına tamamı özgün 121 proje ile müracaatlarını gerçekleştirmişler ve bu projelerden 6 tanesi 26-28 Mart tarihlerinde Kayseri'de sergilenmeye hak kazanmıştır.

ALTINYILDIZ KOLEJİ FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN TÜBİTAK BAŞARISI

ALTINYILDIZ KOLEJİ FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN TÜBİTAK BAŞARISI

TÜBİTAK tarafından düzenlenen 49. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmalarında Aksaray Nevşehir, Kayseri , Niğde, Kırşehir, Sivas, Yozgat illerinden gelen araştırma projelerinin Türkiye Finalleri öncesi Kayseri Bölgesinde sergilenecek olanların seçimi yapılmıştır.

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDAN BİR YENİLİK DAHA

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDAN BİR YENİLİK DAHA

İlimizin en büyük kreş ve anaokulu olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda yenilikler hız kesmeden devam ediyor. Altınyıldız eğitim kurumları yönetim kurulu tarafından Kreş ve Anaokulu bahçemize oldukça güzel ve büyük 6 lı Trambolin kurduruldu.