ARAMA SONUÇLARI : 187 adet sonuç bulundu

NEVܒden Engelli Bireyler İçin Özel Hizmet Merkezi

NEVܒden Engelli Bireyler İçin Özel Hizmet Merkezi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu tarafından “Engelli Bireylerin Topluma Entegrasyonu İçin Spor ve Eğitim Faaliyetleri Sunmaya Yönelik Özel Hizmet Merkezinin Oluşturulması” projesi, Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) tarafından kabul edildi.

Sosyal medya ‘ayak izi’ bırakıyor

Sosyal medya ‘ayak izi’ bırakıyor

Sosyal medya aracılığıyla paylaşım yapmak artık sıradan aktiviteler olarak görülüyor. Sosyal medyayı kullanırken etkili ve doğru kullanmak da önem arz ediyor. -Psikolog Prof. Dr. Servet Bayram, “Çocuklarla ilgili paylaşımlar, çocuğun yaşamını deşifre ediyor, “ayak izi” bırakıyor.

KAPADOKYA MOSKOVA'DA GÖNÜLLERİ FETHETTİ

KAPADOKYA MOSKOVA'DA GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Rusya Federasyonu’nun başkenti Moskova’da gerçekleştirilen Türkiye Festivali, Rus halkının büyük ilgisi ile sona erdi. 3 gün boyunca Rus halkını Türkiye’nin renkleri ile buluşturan festival, gördüğü ilgi ile önemli bir tanıtım çalışmasına imza attı.

 ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ  RADYO MEGA'DA

ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ RADYO MEGA'DA

Çocukların doğuştan gelen öğrenme isteğinin ve merakının gelişmesini sağlayan, hayallerinin peşinde saygılı, sevecen hayata umutla bakan parlak gelecekle yanindayiz. Kaliteli eğitim, güvenli gelecekte Altınyıldızla el ele Fatnma Sertbakan'ın hazırlayıp sunduğu program 17.08.2018 saat 11:00 de 100.5 radyo Mega'da. Program da sizlerden gelen sorularada cevap verilecek.