Dünya Değişim Akademisi’nin düzenlediği mart ayı “Uluslararası Farkındalık Festivali”, 24-25 Mart’ta Kocaeli’de gerçekleşiyor.

t ayı “Uluslararası Farkındalık Festivali”, 24-25 Mart’ta Kocaeli’de gerçekleşiyor. Türkiye’nin doğal mekanlarında her ay farkındalık çalışmaları düzenleyen ilk ve tek kurum Dünya Değişim Akademisi, bu ayki etkinliğini de Japonya, Amerika, İngiltere, Rusya gibi yabancı ülkelerden pek çok katılımcı ile gerçekleştirecek.

Festival programında özgüven, yaratıcılık, içsel güç ve saf sevginin güçlendirilmesine yönelik 4 özel çalışma, İnteraktif Söyleşi – Tüm Sorulara Cevaplar var. Ayrıca Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme üzerine etkili, özel çalışmalar bizleri bekliyor.

Peki bu organizasyona neden katılalım?: İş ve özel hayatta verimli olmayı herkes istiyor, bunun için bir şey yapıyor muyuz? Yeterince dinlenebiliyor veya zamanımızı verimli bir biçimde kullanabiliyor muyuz? Her mevsim değişikliğinde grip olmaktan sıkılmadık mı? Her gün karşılaştığımız stresi üzerimizden atabiliyor muyuz? Öfkeyi, korkuyu, depresyonu aşıp rahat bir uyku çekebiliyor muyuz? Sabahları mutlu uyanabiliyor muyuz?

O zaman sizi hem özel hem iş hayatınızda daha mutlu, sağlıklı, yüksek konsantrasyonlu, verimli olmaya; gerçekten dinlenmeye; yeniden bilinçli olarak şarj olmaya yani değişmeye davet ediyoruz. “Değişimi Kutla!” festivaline bekliyoruz!

Etkinlik boyunca eşsiz körfez manzarasına sahip Kocaeli - Wellborn Luxury Hotel’de SPA, hamam, havuz imkanlarından ücretsiz yararlanabilir, körfezboyunca sportif yürüyüşler de yapabilirsiniz.

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ www.dunyadegisimakademisi.com - [email protected]

Google+ WhatsApp