Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
EN YENİLER
Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız Nevşehir'de!
Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Nevşehir’de devam eden Demokrasi nöbetine katılmak üzere bugün Nevşehir’e geldi. AK Parti Nevşehir
NGC’nin Yeni Binasında İlk İftar Verildi
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, Nevşehir Belediyesinin ilimiz basın ve yayın organlarına en önemli katkısı olan Medya evinde iftar davetinde bir araya
EN YENİLER HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
30.07.2016 23:01
Hacıbektaş-ı Veli Üniversite ve Kültür Vakfı Çalışmaları
Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu, geçtiğimiz yıl kurulan ve kendisinin başkanlığını üstlendiği Vakfın çalışmalarının aralıksız sürdüğünü, bu yıl içerisinde muhtemelen Vakıf Üniversitesinin kuruluşunun gerçekleştirileceğini dile getirdi.
30.07.2016 22:50
Nevşehir Müftüsü ve Çalışanları Diriliş Meydanındaydı
Diriliş Meydanı’nda Nevşehir İl Müftülüğü, vatan ve millet şehitleri için hatim programı icra etti. Uğur Işılak’ın coşkulu programından sonra sahneye çıkan İl Müftüsü Yakup Öztürk, Müftü Yardımcıları, İlçe Müftüleri, Müdürler ve programda görev alan personel, halkı selamladılar.
30.07.2016 22:43
NEHÜ'de Rektörlük Seçiminin Ertelenmesi Kime Yaradı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz gün 9 Üniversitenin rektörlerini belirledi. Söz konusu rektör belirlemelerinde liste başı isimlerin yanında, ikinci sıradaki isimlerin de atandığı görüldü. Peki Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde rektör seçimleri ne zaman yapılacak, erteleme kimlerin işine yaradı?.
30.07.2016 22:36
TEOG Nevşehir Birincisi Hangi Okulu Tercih Etti
2016 TEOG sınavların tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puanla Nevşehir ve Türkiye Birincisi olan Hüseyin Kağan ÖZDEMİR’İN lise tercihi bakın neresi? TEOG sınavlarındaki muhteşem başarısı ile Nevşehir’imizin gururu olan Hüseyin Kağan ÖZDEMİR Türkiye’nin en iyi liselerine gidebilecek puanı elde etti.
30.07.2016 00:36
NTSO'dan 15 Temmuz Şehitlerine 100.000 Lira Yardım
25 Temmuz tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan genelge ile başlatılan 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası kapsamında 29 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen NTSO Yönetim Kurulu ve akabinde ki Meclis toplantısında alınan karar gereğince bu kampanyaya 100.000,00 TL yardım yapılmasına karar verilmiştir.
29.07.2016 23:04
Eğitim Kurumlarında Güvenlik Tedbirleri Artırılıyor
Milli Eğitim Müdürü Murat Demir başkanlığında Hacı Avni İncekara Fen Lisesi toplantı salonunda bir toplantı yapıldı. Demir başkanlığında yapılan toplantıya, İlçe MEM Müdürleri, Maarif Müfettişleri Başkanı Talip Kaban, Müdür Yardımcısı Doğan Kürekli, Şube Müdürleri ile İl/İlçe Tüm Resmi/Özel Okul/Kurum Müdürleri katıldı.
29.07.2016 22:55
Nevşehir’e Yeni Vali Yardımcısı Ataması Yapılacak mı
FETÖ soruşturmasında, İçişleri Bakanlığı tarafından açığa alınan ve daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan Nevşehir Vali Yardımcısı Mustafa Ünaldı ve Derinkuyu Kaymakamı Mustafa Ünaldı iki gün gözaltında kaldıktan sonra Nevşehir Adalet Sarayına sevk edildi.
29.07.2016 22:44
Komiser Yardımcılığına 1000 Öğrenci Alımı Yapılacak
İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada emniyet genel müdürlüğü yurt genelinde komiser yardımcılığı için 1000 öğrenci alımı yapılacağı bildirildi. Komiser yardımcısı adayı için 100 kadın, 900 erkek olmak üzere 1000 öğrenci alımı yapılacak.
29.07.2016 22:35
Yardım Talebinde Bulunan Dolandırıcılara Dikkat
Nevşehir belediyesinden yapılan açıklamada Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve belediye başkan yardımcılarının adları kullanılarak bazı kişilerin yardım talebinde bulunduklarına dikkat çekildi.
29.07.2016 21:45
Nevşehir'de Öğrencilerin Tercih Maratonu Sürüyor
Öğrencilerin ilgi, yetenek ve değerleri doğrultusunda başarılı olabilecekleri alanlarda eğitim almalarını ve eğitim sürecinde elde ettikleri kazanımlar yolu ile hayata hazırlanmalarını, kendilerini mutlu kılacak ve toplumun mutluluğuna katkıda bulunacak bir meslek sahibi olmalarını sağlamak, Türk Milli Eğitiminin amaçlarından.
29.07.2016 21:31
Ünver ve Işılak Şehitler Parkında Şehitler İçin Dua Etti
Ünlü Sanatçı Uğur Işılak Nevşehir’e gelişinde Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından Şehitler Parkı girişinde karşılanan sanatçı Uğur Işılak, daha sonra şehitler Parkı’ndaki anıt şehit mezarlarını ziyaret ederek Belediye Başkanı Ünver ile birlikte dua etti.
28.07.2016 22:17
Demokrasi Nöbetinin 14. Gecesinde Uğur Işılak Desteği
15 Temmuz'da yaşanan Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) askeri darbe girişiminin ardından tüm Türkiye'de başlatılan "demokrasi nöbeti" 14. gecesinde Nevşehir diriliş meydanında ünlü sanatçı Uğur Işılak'ın da katılımıyla devam etti.
28.07.2016 21:33
Milli Eğitim Müdürü Demir Öğrencilerinizi Tanıyın Dedi
Nevşehir’de görevine başladığı ilk günlerden itibaren eğitim camiasında istişare ağırlıklı bir yönetim sergileyeceklerinin altını çizen İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, kendisinin de güçlüklerle eğitim hayıtını sürdürdüğüne dikkat çekerken okul yöneticilerinin ve öğretmenlerinin öğrencilerini iyi tanıması gerektiğinin altını çizdi.
28.07.2016 21:26
Genel Sekreter Güçlü’den Yöre Çiftçisine Önemli Uyarılar
Nevşehir Ziraat Odası Genel Sekreteri, Ziraat Mühendisi Hüseyin Güçlü, aşırı sıcaklarla birlikte yöre çiftçilerini özellikle bitkilerin sulanması ve strese sokulmaması gerektiği konusunda uyardı. Ziraat Mühendisi Hüseyin Güçlü, bölgedeki tarımsal ürünlerde ciddi bir hastalığa rastlamadıklarının da altını çizdi.
28.07.2016 21:19
Nevşehir Spor İlk Hazırlık Maçından Galibiyetle Ayrıldı
Takım, yeni sezon hazırlıkları kapsamında oynadığı antrenman maçında Tarsus İdman Yurdu ile karşılaştı. Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Avanos tesislerinde oynanan antrenman maçı, Burak Mete ve Mehmet Yaman'ın golleriyle 2-1’lik Nevşehirspor galibiyetiyle sona erdi.
28.07.2016 21:13
Ev ve Süs Hayvanı Satan İşletme Sahipleri Eğitimde
Nevşehir Belediyesi tarafından ev ve süs hayvanı satışı yapan işletme sahiplerine yönelik eğitim programı başladı. 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu uygulama yönetmeliği kapsamında Nevşehir’de ev ve süs hayvanı satmak isteyenlere yönelik olarak hayvanların bakım ve korunmasına ilişkin olarak eğitim programı başladı.
28.07.2016 21:02
Acıgöl İlçesine Ticaret Borsası Temsilciği Kuruluyor
Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve Yönetim Kurulu üyeleri Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Nevşehir Ticaret Borsası bünyesinde, Nevşehir'in Acıgöl ilçesine "Borsa Temsilciliği" kurulması hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
27.07.2016 14:03
Faal Yeraltı Şehirlerinin En Büyüğü Derinkuyu’da
Kapadokya’da 36 yeraltı şehirlerinden en büyük yeraltı şehri olan Derinkuyu, 1967 yılında turizme açıldı. Yeraltında yakın zamana kadar faal olan dünyanın en eski akıl hastanesi burada bulunuyor. Kapadokya bölgesi gerek yer üstünde bulunan kültürel varlıklarıyla gerekse yeraltında bulunan özel dünyasıyla Anadolu’nun kültür merkezlerinden biri.
27.07.2016 13:56
Nevşehir’e Yeni Bir Kültür Merkezi Daha Gerekiyor
Nevşehir’de toplantıların ana merkezi konumuna gelen Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi ile Ticaret Borsası salonu ne yazık ki ilimizin bu konudaki ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veremez duuruma geldi. Nevşehir belediyesinin planladığı yeni kültür merkezinin en kısa zamanda faaliyete geçirilmesi bekleniyor.
27.07.2016 13:42
Gülşehir Sağlık Ocağı'nda Çıkan Yangın Korkuttu
Gülşehir Sağlık Ocağı Arkasında saat 18.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Rüzgarın da etkisiyle alanı saran yangına, Gülşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri 3 İtfaiye aracı ile birlikte çıkan yangına müdahale ederek olası bir facianın önüne geçerek yangını söndürdüler.
 
Öne Çıkan Haberler
‘Kadir Gecesi İnananlar İçin Hayırlara Vesile Olsun’
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver , buhran ve sapkınlığa düşmüş insanlığa alemlerin yaratıcı yüce Rabbimiz tarafından gönderilen Kur’an-ı Kerim’i
Oltu’lu Hemşehrileri Vali İlhami Aktaş'ı Unutmadı
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın makamı çiçek bahçesi gibi. Hayırlı olsun ziyaretleriyle birlikte gelen çiçekler artık makam odasına sığmayınca yeni ça
Ziyaretlerin Konusu Ürgüp Eğitiminin Sorunları Oldu
İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir ile birlikte Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı´yı ziyaret etti.Ziyarette Ba
Rektör Filiz Kılıç Çok Özel İnsanlarla Bir Araya Geldi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Umuda Bir Adım Tüm Engelliler Derneği tarafından verilen iftar yemeğine katıldı.
KMYO’da Havacılık Konferansı Oldukça Hareketliydi
Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi tarafından 26 - 27 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul Radisson Blu Hotel’de düzenlenen “Havacılıkta Dil Eğitimi: S
Meclis Başkanı Ve Üyeleri Vali Aktaş’ı Ziyaret Etti
l Genel Meclisi Başkanı ve İl Genel Meclis Üyeleri Nevşehir Valiliğine yeni atanan Vali İlhami Aktaş’a, hoş geldin ziyaretini gerçekleştirip hayırlı o
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net