Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
NEVŞEHİR
Özel Kardelen Koleji Comenius Projesi Kapsamında Polonya'da!
Kardelen Koleji Heyeti, Comenius Projesi Kapsamında Polonya'ya yola çıktı. Kardelen Koleji öğretmenleri ve öğrencileri; 3- 8 Mayıs tarihlerinde, "Time
Merkez Kentsel Dönüşümde Tespit ve Ölçüm Çalışmalarına Başlandı!
Modern ve çağdaş kentlilik kriterlerinin hayata geçirilmesi amacıyla Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilen Karasoku,20 Temmuz, Herikli, Hacı
NEVŞEHİR HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
04.05.2015 17:57
NTB Ankara'da Tobb 71. Mali Genel Kuruluna Katıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 71.Mali Genel Kurulu nedeniyle TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, Oda/Borsa Başkanları ve Delegeleri 1 Mayıs 2015 tarihinde Anıtkabir'i ziyaret ederek Ata'mızın huzurunda saygı duruşunda bulundular.
04.05.2015 16:53
AK Parti Adayları Özel Organize Sanaiyi Ziyaret Etti
AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, seçim gezilerinde bugün Nevşehir Özel Organize Sanayi Bölgesinde ki sanayi işletmelerini ziyaret ederek yöneticileri ile bir araya geldi.
04.05.2015 16:40
AK Parti Milletvekili Adayları Öğrenci Yurdu Temeli Attı
AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehirli hayırsever iş adamı Süleyman Yaşar Ağaçdiken tarafından H.Avni İncekara Fen Lisesi´ne yaptırılacak olan 100 öğrenci kapasiteli kız öğrenci pansiyonu inşaatının temel atma törenine katıldı.
04.05.2015 10:48
AK Parti Genel Merkez SKM Başkanı Ataş Nevşehir'de
AK Parti İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Mustafa Ataş, “Nevşehir halkı, AK Kadroların birlik, beraberlik ve kardeşliğine inanıyor, inşallah 7 Haziran’da da 3-0 yaparak, durmak yok hizmete devam diyecek.”
04.05.2015 10:35
Nevşehir Borsa Kavşağı Yeşilliklere Bezendi
Nevşehir’in en önemli ana arterlerinden biri olan Borsa Kavşağı’nda Nevşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yeşil alan düzenlemelerinde ekimi yapılan çeşitli süs bitkileri farklı güzellikleri ortaya çıkardı.
02.05.2015 18:59
AK Parti Milletvekili Adayları Ürgüp'ü Ziyaret Etti
AK Parti Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider, seçim çalışmalarını bugün beraberinde, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Mustafa Kılıç, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar ile Ürgüp İlçesinde devam etti.
02.05.2015 10:48
NGC Başkanı Ekici Gazetecilere Yapılan Saldırıyı Kınadı
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ekici, Aksaray’da 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamaları sırasında Emniyet Müdür Yardımcısı Ömer Parıltı’nın gazetecilere yönelik saldırısını kınadı.NGC Başkanı Bayram Ekici, Aksaray İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ömer Parıltı’nın gazetecilere saldırısını kınadığını belirtti.
01.05.2015 18:02
'Birlikte Daha Güçlü Bir Nevşehir İçin Çalışıyoruz'
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Kürşat Koç, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Gençlik Kolları yönetici ve üyeleri ile kalabalık bir Parti topluluğu ile Milletvekilliği Genel Seçim çalışmalarına devam ediyor.
01.05.2015 10:21
Ufka Yolculuğun Ödülleri Sahiplerini Buluyor
Son Peygamber Platformu, Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ve Nevşehir Hasan Emmi Çevre ve Kültür Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları - 3” yarışmasında dereceye girenler ödüllerini alıyor.
30.04.2015 18:19
AK Parti Milletvekili Adayları Gülşehir'i Ziyaret Etti
AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Gülşehir İlçesini ziyaret ederek , esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider’in bugün Gülşehir İlçesini ziyaret etti.
30.04.2015 18:04
NTSO Tarafından Dış Ticaret Eğitimi Verilecek
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 11-16 Mayıs tarihleri arasında Dış Ticaret Eğitimi verilecek. Konu ile ilgili yazılı bir basın açıklaması yapan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Eğitim Seminerlerine katılmak isteyen Oda üyelerinin NTSO’ya başvuru yapması gerekmektedir dedi.
30.04.2015 17:55
3. Ulusal Seramik Pişirim Çalıştay’ı Gerçekleştirildi
23-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ASEM ve Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü iş birliği ile gerçekleştirilen çalıştaya; Uşak, Sakarya, Gazi, Erciyes, Mersin, Necmettin Erbakan, Dokuz Eylül, Anadolu üniversitelerinin Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü katıldı.
30.04.2015 17:35
NEHÜ'de Haçlı Seferleri ve Ermeni Sorunu Konferansı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Gökhan’ın oturum başkanlığını yaptığı ve Doç. Dr. Davut Kılıç ile Yrd. Doç. Dr. Telli Korkmaz’ın konuşmacı olarak yer aldığı konferansa akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.
30.04.2015 17:22
Paslanmaz Ailesinden 2000 Evler'e Sağlık Ocağı
İşadamı Mustafa Paslanmaz, ailesinin adını taşıyacak Sağlık Ocağı yapımı için Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ile birlikte protokole imza attı. Bugüne kadar yaptırdığı cami ve Kur’an-ı Kerim Öğretim Merkezlerini hizmete kazandıran hayırsever işadamı Mustafa Paslanmaz, 2000 Evler Mahallesi’nde ailesinin adını taşıyacak Sağlık Ocağı yaptıracak.
30.04.2015 17:12
Başkan Ünver En İyi Başkan Ödülüne Aday Gösterildi
Europe Business Assembly (EBA) Sokrates Komitesi, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver‘i İdari Yönetim alanında “En İyi Belediye Başkanı” ve Nevşehir Belediyesi’ni de Uluslararası prestijli “En İyi Şehir” ödüllerine aday gösterdi.
30.04.2015 11:36
Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehrini AP Duyuracak
Fransa merkezli dünyanın en saygın haber ajanslarından biri olan Associated Press(AP)’nin Türkiye muhabirlerinden Ersen Kıyga, kentsel dönüşüm projesi sürecinde ortaya çıkartılan dünyanın en büyük yeraltı şehrinin bulunduğu Nevşehir Kalesi civarındaki yeraltı şehrini tanıtmak üzere çekimler yaptı.
29.04.2015 16:54
AK Parti Milletvekili Adayları Hacıbektaş'ı Ziyaret Etti
AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider, Hacıbektaş İlçesini ziyaret ederek , esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Propaganda çalışmalarına devam eden AK Parti Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider’in bugün ki ziyaret durağı Hacıbektaş İlçesi oldu.
29.04.2015 16:36
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Tanrıver'den Taziye
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir İmam Hatip Lisesi müdürlerinden emekli Doç. Dr. İlhami Nalçacıoğlu için taziye mesajı yayımladı. Tanrıver, hayatını kaybeden Nevşehir İmam Hatip Lisesi müdürlerinden Doç. Dr. İlhami Nalçacıoğlu’nun, hayatı boyunca eğitim camiasına çok büyük katkılar sağladığını belirtti.
29.04.2015 16:20
Kadın Danışma Merkezi'nden Kadına Şiddet Araştırması
Avrupa Birliği Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından onaylanan “Kadın Danışma Merkezi ve Şiddet Veritabanı” isimli proje çerçevesinde kurulan Kadın Danışma Merkezi ‘nce ‘Kadına yönelik şiddet araştırması’ yapıldı.
29.04.2015 16:06
NEHÜ Senatosu’ndan Ermeni Meselesine Bilimsel Çağrı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Senatosu, Papa I. Franciscus olmak üzere Alman, Fransız ve Rus yöneticilerin Osmanlı Devletinin “soykırım” yaptığına ilişkin açıklaması nedeniyle olağanüstü gündemle toplanarak aldığı kararı Yüce Türk Milleti ile paylaşma gereği duymuştur.
 
Öne Çıkan Haberler
NEHÜ Kültür Merkezi İl'in Kültür Merkezi Olmaya Aday
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi yeni Kültür ve Kongre Merkezi ile birlikte gerek üniversitenin, gerekse şehrin bilim, kültür ve sanat yaşamına
Belediyeden Namaz Çıkışında Çanakkale Asker Tayini
Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında hazırlatılan üzüm hoşafı ve poğaçalar, Kurşunlu Camiinde sabah namazına müteakip vatandaşl
Nevşehir Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı 2’de 2 Yaptı
Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi C Grubunda mücadele eden Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, 2. Grubun 2’inc
Nevşehir Belediyesi İşçilerine İş Sağlığı Eğitimi Verildi
Nevşehir Belediyesi’nde görev yapan işçilere yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda eğitim veriliyor. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ka
AK Parti'de Tüm Aday Adayları Teşkilatla Kucaklaşıyor
AK Parti’de 11 Şubat itibariyle başlayan Milletvekilliği aday adaylığı başvuruları 20 Şubat Cuma günü sona erdi. Nevşehir AK Parti İl Başkanlığına 53
Yüksek Katlı Binalardaki Buz Sarkıtları Temizleniyor
Nevşehir’de 3 günden beri etkili olan yar yağışının hemen ardından hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altına düşmesiyle özellikle yüksek katlı
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net