Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
NEVŞEHİR
Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde Bahar Çalışmalarına Hız Verildi!
Nevşehir Belediyesi tarafından bahar aylarının gelmesiyle birlikte şehir merkezindeki çeşitli türdeki ağaçların budanmasına yönelik çalışmalara hız ka
Nevşehir Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı 2’de 2 Yaptı
Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi C Grubunda mücadele eden Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, 2. Grubun 2’inc
NEVŞEHİR HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
06.03.2015 17:02
Kardelen Kız Basketbol Takımı Nevşehir Şampiyonu
4 Mart çarşamba günü Avanos Spor Salonu’nda saat 18:30’da oynanan maçla birlikte Kardelen Gençlik Kız Basketbol Takımı namaglup şekilde grup maçlarını tamamlayarak Nevşehir Şampiyonu oldu. Şampiyonluk kupasını sporcular, Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Kerem Yılmaz'ın elinden aldı.
06.03.2015 16:49
Nevşehir Belediyesi'nden 8 Mart Kadınlar Günü Etkinliği
Nevşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Nevşehir Anadolu Ahi Evran Ticaret Meslek Lisesi öğrenci velileri ve kız öğrencilerine , kadınlara yönelik şiddet ve kadın-erkek eşitliği konularında bilgilendirme yapıldı.
06.03.2015 16:34
Nevşehir İl Defterdarı Ercoşman NGC'yi Ziyaret Etti
Vergi Haftası dolayısıyla Nevşehir’de yapılan faaliyetlere basının verdiği destek için teşekkür eden Ercoşman, “Basınımızın desteği bizim için gerçekten çok önemli. Bize her konuda verdiğiniz destek ve mükelleflerimize ulaşmamıza yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyorum” dedi.
06.03.2015 16:26
Yücel Menekşe Nevşehir Ticaret Borsasını Ziyaret Etti
AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Yücel Menekşe, ülkemize ve ilimize yatırım yapan, istihdam sağlayan, işçi çalıştıran sanayici ve iş adamları makbul insanlardır” dedi. Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Yücel Menekşe, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'ı ve yönetimini ziyaret etti.
06.03.2015 16:09
Nevşehir Zabıta Ekipleri Servis Araçlarını Kontrol Etti
Nevşehir Belediyesi Servis Araçları Servis Yönetmenliğinin yanı sıra Okul Servisleri Araçları Hizmet yönetmeliği kapsamında, Nevşehir Belediyesi sınırları içerisinde faaliyette bulunan servis araçlarının kontrolleri Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince sürdürülüyor.
06.03.2015 15:50
Mahmut Sami Uluer'den Borsa Başkanı Salaş'a Ziyaret
Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday adayı Av.Mahmut Sami Uluer’i ağırladı. Nevşehir tarım ve hayvancılığının genel hatlarıyla masaya yatırıldığı ziyarette, Uluer, 7 Haziran 2015 Gerel Seçimleri öncesi Aday Adaylığı süreci ve çalışmaları hakkında Salaş'a bilgiler verdi.
06.03.2015 15:16
Ticaret ve Sanayi Odası'nda Kadınlara Sağlık Semineri
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler Kurulu tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Kadın Hastalıkları ve Kanserde Erken Teşhisin Önemi konulu eğitim semineri NTSO Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.
05.03.2015 18:35
Tanrıver; Yerel Medyadaki Sonuçlar Gerçeği Yansıtmıyor
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir’de Cumartesi günü gerçekleştirilen Milletvekilliği temayülüne yönelik sosyal medyada yer alan sonuçların gerçekleri yansıtmadığını belirterek, “Bu sonuçlara ve çıkan haberlere itibar etmeyin” dedi.
05.03.2015 17:23
Polis Gücü Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörlerine Yemek
Emniyet Müdürlüğü Nevşehir Polis Gücü Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörlerine Polis Evinde yemek verildi. Nevşehir İl Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Metin KALAYOĞLU Nevşehir Polis Gücü Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörleri ile Polis Evinde düzenlenen yemekte bir araya geldiler.
05.03.2015 16:36
Emniyet 3. Halı Saha Turnuvası Grup Maçları Bitti
Nevşehir Polis Gücü Gençlik ve Spor Kulübü 3. Halı Saha Futbol Turnuvası Gurup Maçları Tamamlandı. Emniyet Müdürlüğü merkez ve ilçe personellerinden oluşturulan toplam 15 futbol takımının katılımıyla başlatılan “Emniyet Müdürlüğü Nevşehir Polis Gücü Gençlik ve Spor Kulübü 3.Halı Saha Futbol Turnuvası grup maçları tamamlandı.
05.03.2015 12:10
AK Parti Teşkilatı'ndan Seçim Koordinasyon Merkezi
AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı,yaklaşan genel seçimler öncesinde Seçim Koordinasyon Merkezi oluşturdu. İl Yerel Yönetimler Başkanı ve SKM Başkanı Sami Demirses’in başkanlığında yürütülecek çalışmalarda,il merkezinin yanı sıra ilçelerde partililere seçim eğitimi verilecek ve sandık oluşumları da bu merkez kanalıyla yürütülecek.
04.03.2015 17:48
Kardelen Koleji Kız Basketbol Spor Kulübü Finalde
Kardelen Gençlik Kız Basketbol Takımı bugün finalde Kapadokya Avanos Spor Kulübü ile karşılaşacak. Özel Kardelen Koleji Kardelen Gençlik Kız Basketbol Takımı Gençlik Spor B ve Gençlik Spor A takımlarına karşı elde ettiği galibiyetlerin ardından bu akşam saat 18:30'da Kapadokya Avanos Spor Kulübü ile Avanos Spor Salonu'nda karşılaşacak.
04.03.2015 12:58
AK Parti' de 7 Haziran İçin Sandık Provası Yapılacak
7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde AK Parti seçim çalışmalarını sürdürüyor. Ak Parti, bu kapsamda 7 Mart Cumartesi günü sandık güvenliği konusunda, seçimlerde görev alacak partililerin katılacağı ‘Sandığa Sahip Çıkıyoruz” toplantısını gerçekleştirecek.
04.03.2015 12:40
Mehmet Akif Ersoy Konağı Hizmet Vermeye Başladı
Nevşehir Belediyesi tarafından Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde geçtiğimiz yıl içerisinde hizmete kazandırılan Park alanı içerisindeki Mehmet Akif Ersoy Konağı’nda hizmet verilmeye başlandı.
03.03.2015 16:00
Okullu Minikler İtfaiye Hizmet Binasını Ziyaret Ettiler!
Sivil Savunma Haftası nedeniyle Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nü ziyaret eden Damat İbrahimpaşa Anaokulu öğrencileri, İtfaiye Müdürlüğünün yaptığı çalışmalara ilişkin olarak bilgilendirildiler. Öğretmenleri ile birlikte Sivil Savunma Haftası etkinlikleri çerçevesinde Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü hizmet binasını ziyaret ettiler.
03.03.2015 15:40
Nevşehir Tabip Odası Yöneticileri Ünver'i Ziyaret Etti
Nevşehir Tabip Odası yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, belediye olarak sivil toplum teşkilatlarının daha etkin ve verimli bir hizmet sunabilmeleri için fiziki imkanların artırılması yönünde bugüne kadar ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini belirtti.
02.03.2015 15:43
Özel Kardelen Koleji Geleneksel Çay Partisi Yapıldı
Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği Tarafından Düzenlenen Geleneksel Çay Partisi Dedeman Otel'de Gerçekleştirildi. Okul Aile Birliği Tarafından Düzenlenen Geleneksel Çay Partisi Dedeman Otel'de Gerçekleştirildi. Özel Kardelen Koleji Geleneksel Çay Partisi'nde, Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe konuşma yaptı.
02.03.2015 15:25
Emlak ve Çevre Temizlik 1. Taksit Ödemeleri Başladı
2015 yılına ilişkin Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile İlan Reklam Vergisi'nin 1. taksit ödemeleri başladı. Yılda iki dönem olarak taksitlendirilen Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile İlan Reklam Vergisinin birinci taksit ödeme süresinin Mayıs ayı sonunda tamamlanacağı belirtildi.
28.02.2015 12:02
Ak Parti Nevşehir Teşkilatı Ar-Ge Toplantısına Katıldı
AK Parti Nevşehir AR-GE Başkanı Mustafa Kurugöllü ve Bilgi İşlem ve Eğitim sorumlusu Hatice Zedelenmez, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen Elektronik Belge Sistemi eğitimine katıldı.
27.02.2015 11:46
Nevşehir Kapem 29. Eğitim Dönemi Başladı
Nevşehir’de , örgün eğitim kurumlarından biri konumundaki Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi(KAPEM)’de 29. Eğitim dönemi başladı.
 
Öne Çıkan Haberler
Nevşehir Belediyesi İşçilerine İş Sağlığı Eğitimi Verildi
Nevşehir Belediyesi’nde görev yapan işçilere yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda eğitim veriliyor. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ka
AK Parti'de Tüm Aday Adayları Teşkilatla Kucaklaşıyor
AK Parti’de 11 Şubat itibariyle başlayan Milletvekilliği aday adaylığı başvuruları 20 Şubat Cuma günü sona erdi. Nevşehir AK Parti İl Başkanlığına 53
Yüksek Katlı Binalardaki Buz Sarkıtları Temizleniyor
Nevşehir’de 3 günden beri etkili olan yar yağışının hemen ardından hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altına düşmesiyle özellikle yüksek katlı
APAK Gıda CEO'su Leblebici'den Salaş'a Ziyaret
Nevşehir Acıgöl Organize Sanayii’nde faaliyet gösteren Apak Gıda Ceo’su Muzaffer Leblebici NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’ı ziyaret ederek b
Sağlık Bakanlığı'ndan Kök Hücre Kullanım İzni Çıktı
Sağlık Bakanlığı Kök Hücre Danışma Kurulu tarafından Türkiye’de izin verilen iki doktordan biri olan Erciyes Üniversitesi Göz Hastalıkları Ana Bilim D
AK Parti Milletvekili Aday Adaylığı İçin 7 Başvuru Daha
7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri için Ak Parti Milletvekilliği aday adaylığı başvuruları devam ediyor. Ali Gemic
Köybaşı Aday Adaylığı Başvurusunu Ankara'dan Yaptı
İki dönem üst üste AK Parti Nevşehir Milletvekilliği yapan Rıdvan Köybaşı, 7 Haziran seçimleri öncesi 19 Şubat Perşembe günü, Nevşehir Milletvekilliği
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net