Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
EN YENİLER
Bu ilçenin taşı toprağı altın
Türkiye’nin en uzun nehri konumundaki Kızılırmak’ın ikiye ayırdığı Nevşehir’in Avanos ilçesi ’nin taşı toprağı altın haline geliyor
Üniversitemiz, ‘TRT 93. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği Gala Gösterisi’ne Ev Sahipliği Yaptı
TRT tarafından bu yıl 39’uncusu gerçekleştirilen ‘TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği" gala gösterisi Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde dü
EN YENİLER HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
26.04.2017 19:58
Derinkuyu yolları iyileştiriliyor
İl Özel idaresi il genelindeki yol ağında iyileştirme çalışmalarını sürdürüyor.
26.04.2017 19:55
Miniklerin namaz aşkı
Nevşehir İl Müftülüğü tarafından, Nevşehir’de 7 yaşındaki çocukları namaz kılmaya teşvik etmek ve onlarda namaz bilinci oluşturmak amacıyla “Namaza Başlıyorum” etkinliğinin ikincisi düzenlendi.
26.04.2017 19:51
Pasta büyüdü, memurun payı küçüldü!
Türkiye Kamu-Sen Ar-Ge Merkezi’nin yaptığı araştırma memur maaşlarının, 2002 yılından beri ekonomideki büyüme ve enflasyonla orantılı olarak artmadığını ortaya koydu. Araştırmada ortalama memur maaşının olması gerekenden %40,1; en düşük memur maaşının ise %25,3 daha düşük kaldığı belirlendi.
24.04.2017 10:32
23 NİSAN MİLLİ EGEMENLİK ZEMİ VADİSİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi Tarih ve Yaşam Kulübü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası etkinlikleri kapsamında Ürgüp Zemi Vadisinde öğretmen ve öğrencilerden oluşan 150 kişilik bir ekiple “Milli Egemenlik Zemi Vadisi Doğa Yürüyüşü” gerçekleştirdi.
24.04.2017 10:28
Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı MENEKŞE’den 23 Nisan Kutlama Mesajı
Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel MENEKŞE “23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı” Münasebeti İle Kutlama Mesajı Yayınladı.
22.04.2017 18:35
ASEM’den karma resim sergisi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Avanos Seramik Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASEM) koordinatörlüğünde, üniversite öğretim elemanlarının eserlerinin yer aldığı karma resim sergisi açıldı.
22.04.2017 18:32
Badminton turnuvasına 9 çocuğumuz da katıldı
Manisa Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün tertiplediği 6. Türkiye Badminton Şampiyonasına Nevşehir’den 9 çocuk katıldı.
22.04.2017 18:25
Stajiyer öğretmenlerden GÖR-BİR’e ziyaret
İlimize yeni atanan ve önümüzdeki günlerde görevlerine başlayacak olan öğretmenler Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret etti.
22.04.2017 18:24
Bölge toprağında kirlilik sürüyor
Türkiye’nin en önemli mikrobiyoloji laboratuvarlarından biri olan Nevşehir Ticaret Borsası laboratuvarında sadece ilimizin değil, Türkiye’nin dört bir yanından gelen topraklarda analize tabi tutuluyor.
22.04.2017 18:23
Emekli polise onur belgesi
Emekliye ayrılan Polis Memuru Abdullah Korkut’a Hizmet Onur Belgesi verildi.
22.04.2017 18:22
Pazaryeri çevre düzenlemesiyle artık daha güzel
Nevşehir Pazarcılar Odası, Türkiye’nin en modern Pazar alanlarından biri olan Nevşehir Pazaryerinin etrafını da güzelleştiriyor.
22.04.2017 18:20
Finaldeki 50 projeden 12’si Nevşehir’e aitti
TÜBİTAK-Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığınca ortaokul öğrenimine devam etmekte olan öğrencileri temel, sosyal ve uygulamalı bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve mevcut bilimsel çalışmaların gelişimine katkı sağlamak amacıyla Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik, alanlarında “Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması (Bu Benim Eserim)” düzenlenmekte.
22.04.2017 18:20
Yıl sonuna biter mi?
Nevşehir’de uzun yıllar eğitim camiasının gündeminden inmeyen yeni öğretmenevinin inşasının yıl sonuna kadar tamamlanıp tamamlanamayacağı merak konusu.
22.04.2017 18:18
SRC kurslarına ilgi sürüyor
Nevşehir’de Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı bünyesinde kurulan BİRŞOF’ta açılan SRC kurslarına ilgi sürüyor.
22.04.2017 18:17
Öğrencilerin üniforma heyecanı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Semra ve Vefa Küçük Sağlık Yüksekokulu 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Hemşirelik Bölümü 1. sınıf öğrencileri düzenlenen törenle üniformalarını giydi.
21.04.2017 18:01
Artık önümüze bakmalı, asli meselelere yoğunlaşmalıyız
NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı ve Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, anayasa değişikliği referandumunun sonuçlarına ilişkin olarak, “Bu seçim Türkiye’nin geleceğe yürüme iradesidir. Bu seçim, vesayet sisteminin feshine, millet iradesinin hâkim kılınmasına işaret ediyor. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için halk ruhsatı vermiştir” dedi.
21.04.2017 17:58
Sulusaray meydanı yeniden düzenleniyor
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray kasabasında belediye kasaba meydanını yeniden düzenliyor. Sulusaray kasabası meydan projesine hız kesmeden devam ediliyor. Belediye meydanının alt yapı degişimi cevre düzenlemesi ve kilitli taş prajesine devam ediliyor. İlk olarak mevcut asvalt sökülerek işe başlayan belediye çalışanları projenin en kısa zamanda bitmesi için yogun bir çalışma içine girdile
21.04.2017 17:57
Göreme ve Japonya arasında turizm işbirliği başlıyor
NEVŞEHİR(MHA) 2016 yılında Japonya’nın başkenti Tokyo’da JATA fuar alanında düzenlenen Tourism Expo Japan fuarının ardından Göreme-Japonya arasında işbirliği çalışmaları hızla başladı. Türkiye’den Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil’in katıldığı Japonya fuarında turizm işbirliği alanında önemli adımlar atıldı. Fuar esnasında Japonya’da toplantı yapan Bakan Yardımcısı Yayman ve Başkan Cingil, Göreme ve Japonya arasında turizmin geliştirmesi ve güçlendirmesi adına çalışmalar yaptı.
21.04.2017 17:55
MHP’ de Derinkuyu ilçe kongresi 22 Nisan’da
NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde ilçe kongreleri sürüyor. Derinkuyu ilçe kongresi 22 Nisan 2017 Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Milliyetçi Hareket Partisinde Merkez İlçe, Avanos, Ürgüp ve Acıgöl ilçelerinde yapılan ilçe kongrelerinde olduğu gibi Derinkuyu ilçe kongresinde de tek aday ve listesi kongreye çıkacak.
21.04.2017 17:54
Leblebici bırakıyor mu?
NEVŞEHİR(MHA) Bölgesel Amatör Futbol Liginde 6. Sezonunda da umduğunu bulamayan Nevşehir Spor’da ligin tamamlanmasıyla birlikte bazı önemli gelişmelerin yaşanabileceği belirtiliyor.
 
Öne Çıkan Haberler
Muhtarlardan referanduma hayırlı olsun ziyareti
Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık ve beraberindeki muhtarlar AK Parti İl Başkanlığına referandum sonuçlarının hayırlı olması temen
Kutlu doğum konferansına ilgi büyüktü
NEVŞEHİR(MHA) Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Diyanet İşleri Başkanlığı Dini Yayınlar Genel Müdürü Dr. Yüksel Salman, konferansta Nevşehir
DEVLET MALZEME OFİSİ TOPLANTISI NTSO’DA GERÇEKLEŞTİ
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Devlet Malzeme Ofisi tarafından katalog sistemini girme koşulları ve bu sistemin tedarikçilere sağladığı avantajl
40 öğrenci yolcu hizmetleri departmanlarında görevlendirilecek
Kapadokya Meslek Yüksek Okulu, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından yetkilendirilmiş olan ve önde gelen havayolu şirketleri ile imzalanan
Kaya’dan Şehitlerimize taziye
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, Tunceli’de meydana gelen helikopter kazasında hayatlarını kaybeden Şehitlerimize rahmet, aileleri v
Açıkgöz’den referandum teşekkürü
NEVŞEHİR(MHA) 16 Nisan referandumunda teşkilatlarıyla birlikte omuz omuza, birlik ve bütünlük içerisinde bir çalışma sergileyen AK Partinin emektar me
Sandık başında yüzler gülüyordu
Nevşehir’de % 66 oranında çıkan evet oyu öncesinde oy kullanmak için sandık başına gidenlerin büyük bir bölümünün zaten çıkacak sonuçtan umutları var
Evet’leri de, hayırları da cılız kaldı
Nevşehir’de anayasa değişikliği referandumuna sayılı saatler kala bazı siyasi partilerin evet’leri de, hayırları da son derece sönük kaldı.
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net