Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
NEVŞEHİR
Özel Kardelen Koleji'nden Kamuoyuna Önemli Duyuru!
Nevşehir Özel Kardelen Koleji yönetiminden son günlerde medyada yer alan haberlerle ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklama şu şekilde:
Nevşehir'de Akıllı Kavşak Sistemiyle Trafik İyice Rahatlıyor!
Nevşehir Belediyesi, şehir merkezindeki trafik yoğunluğunu rahatlatmak amacıyla Akıllı Kavşak uygulaması başlattı. Dinamik Kavşak Kontrol Sistemi’ ola
NEVŞEHİR HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
04.08.2015 09:42
Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nde Kayıt Heyecanı Başladı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde, 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı kesin kayıt heyecanı başladı. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesini tercih eden öğrenciler, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tafana Aşçılık ve İkram Hizmetleri Uygulama Tesislerinde oluşturulan kayıt merkezinde kayıtlarını yaptırmaya başladı.
04.08.2015 09:25
Nevşehir'de Diamond Kids Çocuk Kulübü Açıldı
Nevşehir’in işadamlarından Duran Boylu tarafından kurulan Diamond Kids Çocuk Kulübü haftasonu düzenlenen törenle hizmete girdi. Açılışa Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk, Mustafa Açıkgöz, MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve çok sayıda davetli katıldı.
31.07.2015 09:22
'Külliye Hemşerilerimizin Omuzlarında İyice Yükselecek'
Nevşehir Külliyesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı İbrahim Salaş yaptığı açıklamada, Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilen Külliye’nin yapımı için hayırsever vatandaşların açılan hesaplara katkı sağlayabilmek için çaba harcadığını belirterek, teşekkür etti.
30.07.2015 13:49
Yeraltı Şehri Temizlendikçe Tarih Gün Yüzüne Çıkıyor
Nevşehir Belediyesi tarafından, Nevşehir Kalesi civarındaki 11 mahalleyi içine alan bölgede dünyanın en büyük yeraltı şehrinin ortaya çıkartılması amacıyla başlatılan temizleme çalışmaları sırasında, çeşitli uygarlıklara ait çeşitli yaşam alanları ile çeşitli kullanım araç ve gereçleri bulundu.
29.07.2015 19:44
36 Ülkede Yayınlanan Dizi Kale Kazı Bölgesinde Çekildi
Almanya’da Ziegler Film’in prodüktörlüğünde Türkiye’den Anka Film işbirliği ile çekimini gerçekleştirdiği MK 115 Taurus isimli dizi filmin “MordKommission İstanbul-15 Tourus“ bölümünün bazı sahneleri, Nevşehir Belediyesi tarafından Nevşehir Kalesi civarında devam ettirilen kazı bölgesindeki çeşitli mekânlarda da çekildi.
29.07.2015 09:36
Ankara Kardelen G.S.K Yöneticileri Belediye'de
Ankara’da faaliyet gösteren Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü yöneticileri, Nevşehir’in tarihi ve turistik mekanlarını gezdiler. Nevşehir Belediyesi tarafından sağlanan araç ile bölgede keyifli bir gezi yapan Ankara Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü Başkanı Burcu Dere Başkan Ünver’e teşekkür etti.
29.07.2015 08:34
NTSO Girişimciler Proje Toplantısı İngiltere'de Yapıldı
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın, Hollanda, İspanya, Finlandiya, İngiltere ve Türkiye’den Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi ile Kapadokya Gelişim Derneği tarafından ortaklaşa yürüttüğü Avrupa Birliği Erasmus Plus projesi SEQUEL‘in ikinci çalışma toplantısı İngiltere’nin Southampton şehrinde yapıldı.
28.07.2015 09:35
Kılıç Yetenek Sınavına Girecek Adaylara Başarılar Diledi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Üniversite Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü için özel yetenek sınavına giren öğrencilere başarılar diledi. 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı için Üniversite Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü özel yetenek sınavı bugün başladı.
27.07.2015 12:17
Merkez Kentsel Dönüşüm Projesi Devam Ediyor
Çağdaş ve modern şehir kimliğinin sağlıklı bir alt yapı ve üst yapı sistemleri ile birlikte oluşumunda önemli değerler arasında yerini alan Kentsel Dönüşüm Projelerinin ülke genelinde temel esasları ile ortaya koyan yerel yönetimler arasında ilk sıralarda yer alan Nevşehir Belediyesi, ikinci Kentsel Dönüşüm Projesi’ne devam ediyor.
26.07.2015 22:25
Belediye Başkanı Hasan Ünver Botti'nin Açılışına Katıldı
Başkan Ünver, hizmete kazandırılan Botti Anne ve Bebe Ürünleri Merkezi’nin açılış törenine katıldı. Açılış nedeniyle düzenlenen törende konuşan merkez yöneticilerinden Ramazan Korkmaz, anne ve bebe ürünleri konusunda Nevşehirlilere daha etkin hizmetler sunmayı amaçladıklarını belirtti.
25.07.2015 11:08
Sağlık-Sen Nevşehir Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti
Memur Sen’e bağlı Sağlık-Sen Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Bayram Ekici’yi ziyaret etti. Nevşehir’de gazetecilerin zor şartlar altında çalıştıklarını ifade eden Gündüzpolat, gazeteciler demokrasilerin olmazsa olmazıdır. Biz bunu biliyor ve buna göre hareket ediyoruz.
25.07.2015 10:55
AK Parti Teşkilatı Gazetecilerle Bir Araya Geldi
24 Temmuz Basın Bayramı ve Gazeteciler Günü nedeniyle AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı, kentte görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’in yanı sıra, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk'de katıldı.
25.07.2015 10:39
Gazeteciler Cemiyeti Bayram Gazetesi Cepheye Ulaştı
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti tarafından geleneksel olarak çıkarılan Bayram Gazetesi sınır ötesine ulaştı. Yılda iki defa dini bayramlarda basılarak il genelinde ücretsiz olarak dağıtımı yapılan ve Ramazan Bayramı dolayısıyla tamamı renkli sayfalarla okuyucu ile buluşan “Bayram Gazetesi”nin manşet haberinin konusu Bayır-Bucak Türkmenleri oldu.
24.07.2015 08:57
İtfaiye Müdürlüğü Yangınlara Karşı Halkı Uyardı
Nevşehir’de yaz sıcaklarının etkisini artırmasıyla yaygın bir şekilde ortaya çıkan arazi yangınlarına karşı alınacak bir dizi tedbirlerin, olası faciaları önlemede önemli bir etken olabileceği belirtildi. Meydana gelen arazi yangınlarına Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri kısa sürede müdahalede bulundu.
24.07.2015 08:45
Rektör Kılıç'ın Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Rektör Kılıç yayımladığı mesajında; Toplumu bilgilendirme misyonuyla hareket eden basın, uzağı yakın eden, görülmeyeni gösteren ve duyulmayanı duyuran bir konumdadır. Bu denli önemli bir görevi yerine getiren güçlü, ilkeli ve tarafsız bir basın kuşkusuz toplumların ilerlemesine ve gelişmesine önemli katkılar sağlar.
24.07.2015 08:38
Parmaksız; Yerel Basın Zor Şartlarda Görev Yapıyor
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı ile ilgili yazılı bir mesaj yayınlayan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, “Toplumsal değerlere kişi haklarına saygılı objektif ve tarafsız bir basın, demokrasilerde etkili güçtür.
24.07.2015 08:32
'Basın Özgürlüğü Demokrasinin Olmazsa Olmazıdır'
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, basın özgürlüğünün demokrasinin olmazsa olmaz şartlarından biri olduğunu belirterek; “Kamuoyunun özgürce oluşumunda en büyük katkı basına aittir” dedi. Tanrıver, basında sansürün kaldırılışının 107. Yıldönümü nedeniyle kutlanan Basın Bayramı ve Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
23.07.2015 08:49
Ünver: Toplumun Gelişmesinde Basın Büyük Bir Güç
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, medyanın toplumun gelişmesinde önemli bir güç oluşturduğunu son yıllarda hızla artan potansiyele ulaşan basın mensuplarının özgür ortamda çalışmalarını yürütmesinin de büyük bir önem taşıdığını kaydetti.
22.07.2015 11:03
Bakkallar ve Bayiler Odası'ndan Başkan Ünver'e Ziyaret
Nevşehir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti. Nevşehir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü’yü, Nevşehir Külliyesi şantiye alanında oluşturulan çalışma ofisinde kabul eden Belediye Başkanı Hasan Ünver, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
22.07.2015 10:49
Tanrıver: Kaos İsteyenlerin Oyunlarına Gelmeyiz
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde gerçekleştirilen bombalı eylemin, gerçekte tüm ülkeye yapılmış bir saldırı olarak değerlendirdiklerini belirtti. AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı’nın ardından yaşanan iğrenç saldırıyı kınadı.
 
Öne Çıkan Haberler
Ortahisar'daki Cinayetin Sebebi Halen Çözülemedi
Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar beldesinde 84 yaşındaki Mehmet Evli, iddiaya göre dün gece saatlerinde evine giren iki kişi tarafından bıça
16 Bin Metrekarelik Külliyenin İnşaatı Devam Ediyor
Nevşehir Belediyesi’nin ,Nevşehir şehir kimliği ile bütünleşen mimarisi ile geleceğe aktarılacak en önemli eserler arasında ilk sırayı alacak Külliye’
Yabancı Öğrenciler Üniversitemizde Türkçe Öğrenecek
2015 Türkçe Yaz Okulu kapsamında Sırbistan, Filistin, Almanya, Tataristan, Arnavutluk, Bosna Hersek, Macaristan, Lübnan, Kosova, Karadağ, Polonya, Gür
Nevşehir'de 2 Bin 246 Kişiye Girişimcilik Eğitimi Verildi
Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı KOSGEB Nevşehir Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Girişimcilik Deneyim Payla
Ortahisar'da Oteller Tarihi Dokuya Zarar mı Veriyor?
Son zamanlarda Uçhisar’da bazı otellerin tarihi dokuya zarar verdiği iddiasıyla yayınlanan bazı haberlerden sonra şimdi de gözler Ortahisar’a çevrildi
Göre Yolundaki Nevşehir Külliyesinin İlk Harcı Atıldı
Nevşehir’in modern şehir kimliğini kazanmasında en prestijli projelerden biri olarak da değerlendirilen Nevşehir Külliyesi için ilk harç atıldı. Gelen
Ekici: Gazetecilerin Elinden Alınan Hakları Geri Verilmeli
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, “24 Temmuz Basın Bayramı” dolayısıyla yaptığı açıklamada, gazetecilik yaptığını iddia eden herkesi
Tanrıver Nevşehir'in İl Oluşunun 61. Yılını Kutladı
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir’in 20 Temmuz 1954 yılında il haline getirilmesinin 61. yıldönümü nedeniyle bir mesaj ya
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net