Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
EN YENİLER
Çatı ve Bodrum Katlarında ki Yanıcı ve Yakıcı Maddelere Dikkat
Nevşehir’de konut ve apartman yangınlarının meydana gelmesinde, çatı ve bodrum katlarında yanıcı ve yakıcı maddelerin bulundurulmasının önemli bir
Kurban Kesim Alanları ve Kesim Fiyatları Belirlendi
Yaklaşan kurban bayramı nedeniyle ilimizde kurban kesim alanları belirlendi. Nevşehir’de küçük baş hayvan kesimi için en üst rakam 50 TL olarak belirl
EN YENİLER HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
29.08.2016 19:08
Milletvekili Mustafa Açıkgöz 30 Ağustos Zafer Bayramını Kutladı
30 Ağustos; tarihi zaferlerle dolu şanlı ordumuzun ve kahraman ecdadımızın, yedi düvele bir kez daha vatanın bölünmez bir bütün olduğunu öğrettiği tarihtir. 1071′ de Anadolu’ nun kapılarını bizlere açan kahraman ecdadımız, 1516 Mercidabık, 1922 Büyük Taarruz gibi zaferlerle aziz nesillerimiz Anadolu’ yu yurt edinerek bizlere bu vatanı miras bıraktı.
29.08.2016 19:01
Menekşe: '30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun'
Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Yücel MENEKŞE ‘’30 Ağustos Zafer Bayramı’’ münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Yücel MENEKŞE ‘’30 Ağustos Zafer Bayramı’’ kutlama mesajında:
29.08.2016 18:50
Rektör Kılıç:'Zafer Bayramı'nı Coşkuyla Kutluyoruz'
Türk Milletinin gücünü tüm dünyaya gösteren 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 94. Yıldönümünü gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Büyük Komutan Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde milletimiz, büyük zorluk ve yokluk içerisinde birbirine kenetlenerek ortaya koyduğu mücadeleyle adeta destan yazmıştır.
29.08.2016 18:41
Parmaksız Zafer Bayramı'nın 94. Yıl Dönümünü Kutladı
Parmaksız, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 94'üncü yıl dönümünü kutladı.Başkan Parmaksız; “Bilindiği üzere Türk Milleti, tarih sahnesine çıktığı günden itibaren gerek yaşayış tarzı, gerek haksızlıklar karşısında gösterdiği tutum gerekse sergilediği kahramanlıklar ve kazandığı zaferlerle daima tarihin altın sayfalarında yer almıştır"dedi.
29.08.2016 18:35
Altınyıldız'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlaması
Büyük Atatürk'ün söylediği gibi; "30 Ağustos 1922 Zaferi, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olmasının yanında, yalnızca bizim değil; tüm ezilmiş ulusların, hatta tüm insanlığın, özgürlüğe, kurtuluşa, başı dik ve onuruyla yaşama kararlılığına yönelişinin ve bu doğrultuda atılmış tarihi bir adımın bayramıdır."
29.08.2016 18:27
'30 Ağustos Bağımsızlığımızı Taçlandırdığımız Gündür'
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Türk Milleti'nin tarih boyunca birlik ve beraberliğini yıkmaya teşebbüs eden her türlü girişimi boşa çıkardığını ifade etti.
29.08.2016 18:19
Arazi Yangınlarına Karşı Daha Duyarlı Olunmalı
Nevşehir’de yaz sıcaklarının etkisini artırmasıyla birlikteartan arazi yangınlarına karşı vatandaşların daha duyarlı hareket etmesi istendi.Hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyir ettiği bu günlerde, artan arazi yangınlarına Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri kısa sürede müdahalede bulunuyor.
27.08.2016 00:45
Parmaksız Malatya Ticaret Sanayi Odası Açılışında
Nevşehir TSO ve Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş Yönetim Kurulları Başkanı M. Arif PARMAKSIZ, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent TÜFENKÇİ ve TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Malatya’da bir dizi ziyaret açılışlara katıldı.
27.08.2016 00:06
Ebubekir Gizligider Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Nevşehir Gazeteciler Cemiyetini (NGC) ziyaret etti. TBMM’nin tatile girmesi nedeniyle Nevşehir’de bulunan Gizligider, NGC´yi ziyaret etti. Milletvekili Gizligider’i NGC Başkanı Bayram Ekici karşıladı. Ekici, Gizligider’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
25.08.2016 21:22
CHP İl Başkanı Gülmez CHP Konvoyuna Saldırıyı Lanetledi!
CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, parti üyeleri ve güvenlik güçlerinin bulunduğu konvoya yönelik olarak Artvin’de yapılan terör saldırısını lanetlediklerini, ülkemizin birliğini yok etmeye ve kaos ortamı oluşturmaya yönelik bu tür saldırıların bir an önce son bulmasını istediklerini söyledi. Lütfen Tıklayınız.
24.08.2016 23:23
Vali Aktaş Nevşehir Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti
Valiler Kararnamesi ile haziran ayında Nevşehir´de göreve başlayan Vali Aktaş, çeşitli kurum ve kuruluşlara yönelik sürdürdüğü ziyaretler kapsamında, NGC’yi ziyaret etti. Vali Aktaş’ı NGC Başkanı Bayram Ekici, Yönetim Kurulu üyesi Oğuz Özdem, gazeteciler Osman Aytekin, Hilal Göktaş, Alpaslan Körükcü ve Sezer Altunok karşıladı.
24.08.2016 23:13
Esat Kabaklı Konseri Şehitlere Saygı'dan İptal Edildi
Nevşehir’de 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü kutlama etkinlikleri kapsamında Nevşehir Belediyesi tarafından Diriliş Meydanı’nda ,organize edilmesi planlanan Türk Halk Müziği’nin ünlü isimlerinden Esat Kabaklı’ nın katılacağı konser programı, son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle iptal edildi.
24.08.2016 23:02
NEHÜ'de 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı
NEHÜ tarafından merkez yerleşkede bulunan meydana ’15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’ ismi verildi. NEHÜ Senatosu, 15 Temmuz 2016’da milli iradeye, devletin ve milletin bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılmak istenen hain darbe girişimine milli mücadele duygusuyla karşı koyan demokrasi şehitlerini unutmadı.
24.08.2016 22:52
NTSO Aidatları İçin Yapılandırma İmkanı Getirildi
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız; 19/08/2016 tarih ve 29806 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 6736 sayılı "Bazı Alacakların Yapılandırılmasına İlişkin Kanun” hakkında açıklamalarda bulundu.
23.08.2016 23:07
Avanos'da Darbe Şehitleri Mevlidle Yad Edildi
Nevşehir’in Avanos ilçesinde 15 Temmuz darbe gecesinde hayatlarını kaybeden darbe şehitleri bir kez daha okunan mevlidi şerif ve dualarla yad edildi. Avanos Kaymakamlığınca düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Berk, İlçe Müftüsü Mehmet Fidan,tüm okul/kurum müdürleri, personel ve vatandaşlar katıldı.
23.08.2016 23:01
Göreme Kasabası'nda Hafta Sonları Trafik Çilesi Bitmiyor
Kapadokya bölgesinin en çok ziyaretçi çeken turistik merkezi konumundaki Göreme’de özellikle hafta sonları ve resmi tatil günlerinde trafik adeta arapsaçına dönüyor. İçerisinde çok sayıda kilise, şapel ve ziyaret mekanı bulunduran Göreme açık hava müzesinde yaşanan trafik karmaşasına ilgili ve yetkililerin bir an önce çözüm bulması isteniyor.
23.08.2016 22:49
NTSO Özel Sektör Depoculuğu İle İlgili Açıklama Yaptı
Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanlığı Uzun Süreli Kiralama Yöntemiyle Özel Sektöre Depo Yaptırılması konusunda TMO’nun bilgilendirmesini üyeleriyle paylaştı.
23.08.2016 22:43
Nevşehir Yeni Öğretmen Evine 2017'de Kavuşacak
Nevşehir’de yıllardır sürüncemede kalmasına karşın geçtiğimiz aylarda inşasına başlanan yeni öğretmenevi 2017 yılında tamamlanarak hizmete açılacak. Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, yapımına 2015 yılında başlanan ve hızla devam eden Nevşehir Öğretmenevi inşaatında incelemelerde bulundu ve inşaat hakkında yetkililerden bilgi aldı.
23.08.2016 22:34
Vali Aktaş'dan Ak Parti İl ve İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti
AK Parti İl Binası önünde İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar ile partililer tarafından karşılanan Vali Aktaş, ilk olarak İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’imakamında ziyaret etti.
23.08.2016 22:21
Öğrenci Servisleri'nin Kontrollerine Devam Ediliyor
Nevşehir Belediye Başkanlığı mücavir sınırları içerisinde Öğrenci Servis hizmeti verecek araçların, taşımacılık yapmaya uygunluğu ve araçlarda çalışacak sürücü ve rehber personellerin Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği ve Servis Araçları Yönetmeliğin de belirtilen şartlara haiz olup olmadığına yönelik kontroller devam ediyor.
 
Öne Çıkan Haberler
Şehit Ömer Halis Demir'in İsmi Gülşehir'de Orta Okula Verildi!
15 Temmuz darbe girişiminin ardından darbe girişiminin önlenmesinde öne çıkan isimlerin adları ilimizdeki bazı eğitim kurumlarına veriliyor. 2000 Evle
Demokrasi Nöbeti Coşkusuna Özhaseki ve Gökçek Ortak Oldu!
Türk Silahlı Kuvvetleri’ne sızan bir grup vatan haininin 15 Temmuz 2016 Cuma günü gerçekleştirdikleri darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep T
NGC’nin Yeni Binasında İlk İftar Verildi
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, Nevşehir Belediyesinin ilimiz basın ve yayın organlarına en önemli katkısı olan Medya evinde iftar davetinde bir araya
‘Kadir Gecesi İnananlar İçin Hayırlara Vesile Olsun’
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver , buhran ve sapkınlığa düşmüş insanlığa alemlerin yaratıcı yüce Rabbimiz tarafından gönderilen Kur’an-ı Kerim’i
Oltu’lu Hemşehrileri Vali İlhami Aktaş'ı Unutmadı
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın makamı çiçek bahçesi gibi. Hayırlı olsun ziyaretleriyle birlikte gelen çiçekler artık makam odasına sığmayınca yeni ça
Ziyaretlerin Konusu Ürgüp Eğitiminin Sorunları Oldu
İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir ile birlikte Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı´yı ziyaret etti.Ziyarette Ba
Rektör Filiz Kılıç Çok Özel İnsanlarla Bir Araya Geldi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Umuda Bir Adım Tüm Engelliler Derneği tarafından verilen iftar yemeğine katıldı.
KMYO’da Havacılık Konferansı Oldukça Hareketliydi
Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi tarafından 26 - 27 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul Radisson Blu Hotel’de düzenlenen “Havacılıkta Dil Eğitimi: S
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net