Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
EN YENİLER
Rektör Filiz Kılıç Üniversiteyi Sahipsiz Bıraktı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Filiz Kılıç'ın eğitim/öğretim yılının başladığı gün üniversitede hem öğrencileri hem akademik hem de id
Avanos belediyesi'nde Bayramlaşma Üç Gün Yapılacak
Avanos Belediyesinde Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı belli oldu.Belediye de bayramlaşma, Kurban Bayramının 1., 2. ve 3. günü Tahta Asm
EN YENİLER HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
26.09.2016 10:36
Yılmaz Ceylan Tarafından Demokrasi Şehitleri Anıldı
Gülşehir ilçesine bağlı Tuzköy’de demokrasi zaferi ve bu zaferin kazanılmasında canlarını veren Şehitlerimiz anıldı.lçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, Tuzköy ilk/Ortaokulunda gerçekleştirilen etkinliğe katılarak, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi hakkında bilgi verdi.
26.09.2016 10:30
Demir 'Şehitlerimize Sahip Çıkmaya Devam Edeceğiz'
İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneğini ve Şehitliği ziyaret etti.Milli Eğitim Müdürü Demir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçiyi ve Belediye Başkanı Sayın Hasan Ünver tarafından çok kısa bir sürede yaptırılan 15 Temmuz Şehitleri Anıtını ziyaret etti.
26.09.2016 10:25
Parke Taştan Sıcak Asfalta Geçişe Hazır Olun
Nevşehir’de yıllardır kilitli parke taş döşenen Atatürk bulvarında yeniden sıcak asfalta dönülüyor.Nevşehir Belediyesinin 26 Eylül Pazartesi gününden itibaren başlatacağı sıcak asfalt çalışmaları Köprübaşı ile Ziraat Bankası arasında start alacak.
23.09.2016 15:12
Başkan’dan Pazarcılar Odasına Hayırlı Olsun Ziyareti
Nevşehir Merkeze bağlı Kaymaklı belediye başkanı Halit Elma, Nevşehir Pazarcılar odasını ziyaret etti.Kaymaklı belediye Başkanı Halit Elma, Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odasını ziyaretinde oda başkanı Selim Özmen ile bir süre görüştü.
23.09.2016 15:10
Altıntaş 'Vaatlerle Engellileri Siyasete Alet Etmeyin'
Türkiye Sakatlar Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ekrem Altıntaş, ilimizde engelli vatandaşların yaşadığı sorunlara çözüm bulunmasını istedi.Altıntaş, 'Devlet sınavlarında engellilerden en az iki yıllık yüksek okul mezunu olması isteniyor. Soruyorum devlet yetkililerine hangi engelli doğru dürüst eğitim yapabilmiş.
23.09.2016 15:04
U-19 Ligi Hafta Sonunda Başlıyor Heyacan Dorukta
Nevşehirde 2016-2017 sezonu Amatör Futbol Müsabakaları İlk Olarak U-19 Liginin oynatılması ile başlayacak.Lige toplam 10 takım katılacak.Telekom Spor, Kapadokya Nevşehir Spor, Nevşehir Spor Gençlik, İl Özel İdare Spor, Hacıbektaş Gücü, Kozaklı Spor, Acıogöl Spor, Gülşehir Belediye Spor, Kaymaklı Spor ve Kalaba İzcilik spor takımları ligde mücadele verecekler.
23.09.2016 14:59
Bekçi Gönülleri Kazandı Şimdi Sıra Rektörlükte
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi rektörlük seçimlerinin ertelenmesinin ardından rektör adaylarının bir çoğu ortadan kaybolurken bu süreçte alkışı hak eden tek isim var.Asıl görevini ve yapılması gerekeni unutmayan İsmail Bekçi, rektörlük seçimlerinden önce öğrencilerinin gönlünü kazandığını herkese kanıtlamış durumda.
23.09.2016 14:54
Mustafa Avcı'dan Sezon Öncesi Hayırlı Olsun Ziyareti
Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, TFF İl Temsilcisi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü hafta sonundan itibaren başlayacak olan yeni futbol sezonu öncesinde hakemler ve gözlemciler derneğini ziyaret etti.
22.09.2016 13:35
Göç İdaresi Artık Eski Adliye Binasında Hizmet Veriyor
Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ve Emniyet Genel Müdürlüğü arasında yapılan mutabakat ile 18 Mayıs 2015 tarihinden itibaren taşrada yabancılar ile ilgili iş ve işlemler 'İl Göç İdaresi Müdürlükleri' aracılığıyla yürütülmeye başlandı.
22.09.2016 13:31
Hacı Kafilesi Görevlerini Yerine Getirip Yurda Döndü
Diyanet İşleri Başkanlığı ile hac farizasını yerine getiren hacılar, Kapadokya Hava Limanına geldi.Nevşehir/1 Aksaray Hac Kafilesi Nevşehir İl Müftülüğü tarafından görevlendirilen görevli memurlar Durmuş Demirci ve Abdullah Malkoç tarafından karşılandı.
22.09.2016 13:25
NZOB Hüseyin Altınışık’tan Yapılandırma Çağrısı
Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altınışık, odaya üye aidat borcu bulunanların yeniden yapılandırma imkanından yararlanması çağrısında bulundu.Göreve geldikleri günden itibaren Çiftçi’den aidat toplayıp makamda oturan bir başkan olmamaya özen gösterdiğine dikkat çekti.
22.09.2016 13:17
Mehmet Berk Kasaba Ve Köy Okullarını Ziyaret Etti
Nevşehir’in Avanos ilçesinde yeni eğitim öğretim yılının ilk haftası münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Berk, ilçeye bağlı olan köy ve kasabalardaki okulları ziyaret etti.İlçe milli eğitim müdürü Berk, Okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci ve velilerle görüşerek yeni eğitim öğretim yılında herkese başarılar diledi.
22.09.2016 13:12
Avanos Belediye Başkanı Makamını Sokağa Taşıdı
Avanos belediye başkanı İsmet İnce birkaç aydır makamını belirlenen günlerde sokağa taşıyor.İlçe sakinlerinin ilgisiyle karşılaşılan bu durum ister istemez vatandaşın içerisine çıkmadıkları için eleştirilen bir çok belediye başkanının lüks kokan makam odalarından ne zaman çıkacakları sorusunu da akıllara getiriyor.
22.09.2016 13:04
Hizmetli Sayısının Artırılması Girişimleri Sürüyor
Çalışma ve İş-Kur İl Müdürlüğü bugünlerde oldukça yoğun. Zira okullarda görevlendirilecek hizmetlilerin belirlenmesi aşamasında talebin bir hayli fazla oluşu yetkilileri de düşündürüyor.174 Kişinin görevlendirilmesi beklenen okullardaki hizmetli sayısından,fazla müracaatın oluşu karşısında İl Müdürlüğü bu sayının artırılmasını talep etmiş durumda.
21.09.2016 13:21
Yeni Hizmet Binası Tamamlanma Aşamasına Getirildi
Nevşehir’de geçtiğimiz mart ayında temeli atılarak inşasına başlanan yeni Çalışma ve İş-Kur İl Müdürlüğü binasında çalışma hızla sürüyor.İlimizde yıllardır hizmet veren mevcut binanın yıkılarak yerine yepyeni bir hizmet binası inşasına başlanan İş-Kur İl Müdürlüğünün yıl sonuna kadar tamamlanarak hizmete bu yeni binada devam edilmesi hedefleniyor.
21.09.2016 13:04
Pazarcılar Odası Demokrasi Şehidini Ziyaret Etti
Nevşehir Pazarcılar odası başkanı ve beraberindekiler 15 Temmuz darbe girişiminin sembol isimlerinden biri olan Ömer Halisdemir’in ailesini ve kabrini ziyaret etti.Oda Başkanı Selim Özmen’in yanı sıra Niğde Pazarcılar odası başkanı Erdoğan Aykin’in de yer aldığı ziyarette çok sayıda pazarcı esnafı da yer aldı.
21.09.2016 13:00
TÜRMOB Başkan Adayından SMMMO’ya Ziyaret
TMOB başkanlığına aday olan Prof. Dr. Cemal Yükselen ve beraberindeki heyet Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığını ziyaret etti.Ziyaretlerinde Nevşehir SMMMO’nun çalışmaları ve yapısı hakkında bilgiler aktaran Arslan, ziyaretlerinden dolayı misafir heyette bulunanlara birer teşekkür plaketi de sundu.
21.09.2016 12:56
Özdemir’den Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Mesajları
Özdemir, '2016-2017 eğitim-öğretim yılına başlayacak olmanın gururunu, sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Çağdaş, öğrenci merkezli eğitim penceresinden bakıldığında öğrenmeyi öğrenen öğrencilerin başarılı olabildiklerini görüyoruz.
21.09.2016 12:34
TES Başkanı Mustafa Uğur Yine Farkını Gösterdi
Nevşehir'de adını sık sık farklı etkinlikler ve duyarlı kampanyalarla duyuran Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, eğitim/öğretim yılının başlaması ile birlikte Nevşehir kamuoyunun ardından okullarda da adından sıkça söz ettirmeye başladı.
21.09.2016 12:24
Görmeyen Gözlerden Kızılay’a Kan Bağışı Yapıldı
Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Kızılay şube başkanlığının başlattığı kan bağış kampanyasına destek verdi.Kızılay Genel Merkezi tarafından Nevşehir’de görevlendirilen, Gülbahçe önünde kan bağışlarını kabul eden bağış tırına gelen 10 dolayında dernek yöneticisi ve üyeleri kan bağışında bulundu.
 
Öne Çıkan Haberler
Ülkü Ocağında Bayramlaşma 14:00 16:00'da Yapılacak
Nevşehir Ülkü Ocaklarında bayramlaşma programı bayramın ikinci günü Milliyetçi Hareket Partisinden hemen sonra yapılacak.Konuyla ilgili açıklamalarda
MHP’de Bayramlaşma Bayramın 2. Günü Yapılacak
Milliyetçi Hareket Partisinde kurban bayramı nedeniyle bayramlaşma programı bayramın ikinci günü gerçekleştirilecek.MHP İl Başkanı İlhan Kaya ve Merke
Çatı ve Bodrum Katlarında ki Yanıcı ve Yakıcı Maddelere Dikkat
Nevşehir’de konut ve apartman yangınlarının meydana gelmesinde, çatı ve bodrum katlarında yanıcı ve yakıcı maddelerin bulundurulmasının önemli bir
Kurban Kesim Alanları ve Kesim Fiyatları Belirlendi
Yaklaşan kurban bayramı nedeniyle ilimizde kurban kesim alanları belirlendi. Nevşehir’de küçük baş hayvan kesimi için en üst rakam 50 TL olarak belirl
Şehit Ömer Halis Demir'in İsmi Gülşehir'de Orta Okula Verildi!
15 Temmuz darbe girişiminin ardından darbe girişiminin önlenmesinde öne çıkan isimlerin adları ilimizdeki bazı eğitim kurumlarına veriliyor. 2000 Evle
Demokrasi Nöbeti Coşkusuna Özhaseki ve Gökçek Ortak Oldu!
Türk Silahlı Kuvvetleri’ne sızan bir grup vatan haininin 15 Temmuz 2016 Cuma günü gerçekleştirdikleri darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep T
NGC’nin Yeni Binasında İlk İftar Verildi
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, Nevşehir Belediyesinin ilimiz basın ve yayın organlarına en önemli katkısı olan Medya evinde iftar davetinde bir araya
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net