Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
NEVŞEHİR
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bugün Nevşehir'de Halka Hitap Edecek!
Nevşehir’de gerçekleştirilen yatırımların toplu açılış törenine katılmak üzere 28 Mayıs 2015 Perşembe günü Nevşehir’e gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep
Nevşehir'de Bu Benim Eserim Proje Sergisi Açıldı
Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, Bilim Sanat Merkezi ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma kurumu (TUBİTAK) işbirliği ile İlkokul, ortaokul ve l
NEVŞEHİR HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
28.05.2015 07:36
MHP Adayları Sulusaray'da Coşkuyla Karşılandı
Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol Sulsaray Kasabasında büyük bir coşkuyla karşılandı. MHP Nevşehir 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Varol, MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu ve partililer Nevşehir Merkez İlçeye bağlı Sulusaray Kasabasında büyük bir coşku içerisinde seçim çalışmalarına devam etti.
28.05.2015 07:26
Nissa Gıda AŞ. İhracat Çalışmaları Devam Ediyor‏
NTB öncülüğünde kurulan Nissa Gıda Ticaret AŞ.'nin ihracat çalışmaları devam ediyor. Çalışmalara Suriye Cilve Gözü sınır kapısı ve Hatay Reyhanlı'da devam eden Nissa Gıda Ticaret AŞ. şirketi Reyhanlı Ticaret Odası, Borsası ve TOBB Gümrük AŞ. Cilvegözü Gümrük işletmesini ve ita amirliği olan Vali yardımcısını makamında ziyaret etti.
28.05.2015 07:19
AK Parti Milletvekili Adaylarına Şiirli Karşılama
Nevşehir merkezde gezilerine devam eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları esnaflar tarafından şiirlerle karşılanıyor. Milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını yoğunlaştıran AK Parti Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, esnaflar gezilerine bugünde devam etti.
28.05.2015 07:06
Halıcılık Sektörü'nde Gözetim Uygulaması Kaldırıldı
İthal halıcılık sektörünü zora sokan “Gözetim Uygulaması” kaldırıldı. NTSO Yönetim Kurulu Başkanı Parmaksız Halıcılık Sektörü temsilcileri ile bir araya gelmiş, sektörü olumsuz yönde etkileyen gümrük vergilerine hükümet tarafından getirilen ek vergi ve ithalatta gözetim uygulaması konusunda sektörün taleplerini dinlemişti.
28.05.2015 06:58
MHP Milletvekili Adayları Resmi Kurumları Ziyaret Etti
Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Mustafa Uğur resmi kurumları ziyaret etti. MHP Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel, Mustafa Uğur,İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu,İl Başkan Yardımcısı Eyüp Öz ve partililer resmi daireleri ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürdü.
27.05.2015 11:18
Belediye Yatırım Ağına Yeni Hizmet Birimleri Katıyor
Nevşehir Belediyesi tarafından Esentepe Mahallesi’nde bulunan Pforzheim Parkı içine Düğün Salonu ve Cafeterya yapılacak. Bu kapsamda 750 metrekarelik bir alanda 2 katlı olarak yapılacak Düğün Salonu ve Cafeterya’nın hafriyat çalışmalarına başlandı.
27.05.2015 11:01
Tuğba Yurt ve Duman NEHÜ'de Sahne Aldılar
2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının ardından Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğrencilerine yönelik ‘Kısa Bir Mola’ sloganıyla geleneksel olarak düzenlenen Kültür, Sanat ve Gençlik Şenlikleri kapsamında Tuğba Yurt ile Duman grubu Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde konser verdiler.
27.05.2015 10:48
Özel Lara Koleji Anasınıfı'ndan Muhteşem Gösteri
Özel Nevşehir Lara Eğitim Kurumları Anasınıfı öğrencileri yılsonu etkinlikleri kapsamında muhteşem bir gece gösterisi sundular. Yaş gruplarına göre ayrılan Lara'lı minik öğrencilerin gecesi saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı.Okul müdürü Ulaş İnönü'nün konuşmasının ardından sahneye çıkan koro söylediği şarkılarla büyük alkış aldı.
26.05.2015 21:27
NEHÜ Kültür Sanat ve Gençlik Şenliği Başladı
NEHÜ Kültür, Sanat ve Gençlik Şenliği programı başladı. NEHÜ Prof. Dr. Filiz Kılıç Yerleşkesi Kültür ve Kongre Merkezinde başlayan etkinliğin açılışına; Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Bekci, Genel Sekreter Sibel Akbaş ve davetliler katıldı.
26.05.2015 20:21
'Seçimden Seçime Halkın Karşısına Çıkan Parti Değiliz'
AK Parti Milletvekili Adayları AK Parti'nin çalışma prensibinde halktan kopuk siyaset olmadığına dikkat çekerek, "Biz seçimden seçime halkın karşısına çıkan partilerden değiliz" diye konuştular. AK Parti Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, bugünkü gezilerine, şehir merkezinde faaliyet gösteren esnaflar ile devam etti.
26.05.2015 19:11
Nevşehir'li AK Kadınlar Şehrin Her Köşesinde
İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, Milletvekilliği Genel Seçimlerine yönelik sürdürülen çalışmalarhakkında değerlendirmelerde bulundu. Kutlar yaptığı açıklamada, Nevşehir merkezde ev ziyaretleri ve ev toplantılarını tamamladıklarını belirterek; “ Seçim için son dönemde her gün bir ilçemize giderek, seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz”dedi.
26.05.2015 19:02
Kadın Hakları İnsan Haklarıdır Konulu Proje Sona Erdi
Kadın Merkezi(KAMER) Vakfı Gaziantep Şubesi tarafından Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Ana Bilim Dalı Nevşehir, Gaziantep, Şanlıurfa, Trabzon,Erzurum ve Kırşehir’de yürütülen ‘Kadın Hakları İnsan Hakkıdır” konulu projenin Nevşehir’deki sonuçları düzenlenen bir toplantı ile değerlendirildi.
26.05.2015 18:54
Nevşehir Özel Kardelen Koleji'ne Yeşil Bayrak
Özel Kardelen Koleji ortaokulu; sürdürülebilir çevre, atıkların değerlendirilmesi, çevrenin korunması ve erken yaşta çevre bilinci oluşturulmasını öngören uluslararası Eko Okullar Programı kapsamında “Yeşil Bayrak Ödülü” almaya hak kazanmıştır.
26.05.2015 12:28
MHP Milletvekili Adayları Derinkuyu Esnafını Ziyaret Etti
Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Adayları Derinkuyu ilçesinde sanayi esnaflarını ziyaret ettiler. MHP Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Mustafa Uğur, MHP İl Başkan Yardımcısı Eyüp Öz, Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı ve partililer Derinkuyu ilçesinde bulunan sanayi esnaflarını ziyaret ettiler.
26.05.2015 12:19
NEHÜ Yürüyüş ve Bisiklet Yolu Hizmete Açıldı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Prof. Dr. Filiz Kılıç Yerleşkesi içerisinde Avrupa Birliği (AB) standartları çerçevesinde yapılan ‘Yürüyüş ve Bisiklet Yolu’, düzenlenen tören ile açıldı. Açılışta konuşan Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, sağlıklı bir yaşam için herkese yürümesi ve pedal çevirmesi tavsiyesinde bulundu.
26.05.2015 11:20
Hisarcıklıoğlu İle NTSO Yönetimi Bir Araya Geldi
Nevşehir’e gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Başkanı ile bir araya gelerek bir süre görüştü. Görüşmeye NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Meclis Başkanı Seyit İnce, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş katıldı.
26.05.2015 10:33
NEHÜ AB Proje Koordinatörü Serkan Başar İstifa Etti
Nevşehir Valiliği ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Avrupa Birliği Merkezi Genel Koordinatörü Serkan Başar tüm görevlerinden istifa ederek, turizm alanında hizmet veren bir şirketler grubuna CEO oldu. Başar başta Avrupa Birliği fonları olmak üzere çok sayıda hibenin Nevşehir’e kazandırılması için çalışmıştı.
26.05.2015 10:20
MHP Milletvekili Adayları Esnafları Ziyaret Ediyor
Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Adayları Nevşehir’de bulunan esnafları ziyaret ederek destek istediler. 7 Haziran tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel seçimlerine kısa bir süre kala MHP Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Mustafa uğur seçim çalışmalarına esnaf ziyareti ile devam ediyorlar.
25.05.2015 18:42
Kardelen Koleji İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde
Özel Kardelen Koleji'nin mesleki rehberlik ve üniversite tanıtım etkinlikleri kapsamında liseden mezun olmaya hazırlanan öğrenciler, okul idaresinin hazırladığı gezi programıyla üniversiteleri yakından tanıma fırsatı buluyorlar.
25.05.2015 18:34
NEHÜ Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç Bilim Şenliği’nde
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Bilim Şenliği’ne katıldı. Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Forum Kapadokya AVM’de düzenlenen şenliğin açılışına; Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek katıldı.
 
Öne Çıkan Haberler
MHP Adayları Traktörcüler Sitesini Ziyaret Etti
MHP Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Mustafa Uğur seçim ziyaretleri kapsamında traktörcüler sitesinde bulunan esnafları ziy
AK Parti Adayları Şehir Merkezinde Esnafları Ziyaret Etti
Özel Organize Sanayi Bölgesi’nde başlattıkları seçim gezisini daha sonra Yeni Sanayi ve Lale Sanayi sitelerinde esnaf ve sanatkarları seçim gezileri
Türk Dili ve Edebiyatına Genç Yaklaşımlar Bilgi Şöleni
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü tarafından, Türk Dili ve Edebiyatı Ana Bilim Dalı öğretim üyelerinin koordinatörlüğün
AK Gençlik İlk Oyum İlk Heyecan İçin Sahalarda
AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları, Nevşehir’de ilk kez sandığa gidecek 4 bin 521 genç seçmene tek tek ulaşıyor. AK Gençlik, Genel Merkezi Gençlik Koll
'Sayın Cumhurbaşkanımızın Gelişi Bizlere Onur Verecek'
Tanrıver, 2002 sonrasındaki Türkiye’nin her alanda büyümesi, gelişmesi ve kalkınma yarışında dünyaya öncü olan ismi, yeni Türkiye’nin Lideri Cumhurbaş
Başkan Manservisi Parmaksız'la Bir Araya Geldi
Niğde Üniversitesi’nde gerçekleşecek programa katılmak üzere Nevşehir’e gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Nev
MHP Milletvekili Adayları Zahire Pazarını Ziyaret Etti
MHP Nevşehir Milletvekili Adayları seçim çalışmalarına devam ediyor. MHP Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Mustafa Uğur seçi
Aile Haftasında Türk Halk Müziği Konseri Verilecek
Aile Haftası kutlamaları kapsamında Nevşehir Ekoloji ve Sosyal Hayatı Geliştirme Derneği’nin sahibi olduğu ve Nevşehir Belediyesi’nin de ortağı bulund
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net