Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
EN YENİLER
Nevşehir'de Akşam Saatleri'nde Başlayan Kar Yağışı Etkili Oluyor!
Dün akşam saatlerinden itibaren aralıksız yağan kar yağışı nedeniyle Nevşehir Belediyesi etkilibir şekilde yağan kar nedeniyle,ana arterler başta olm
Çok Anlamlı Çağrı 'Alış Verişini Yerel Esnaftan Yap'
Giderek rekabet şartları zorlaşan yerel esnafa bir nebze olsun destek olabilmek ve farkındalık oluşturması amacıyla Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odal
EN YENİLER HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
06.02.2016 16:02
Koray Avcı Nevşehirli Hayranlarıyla Buluşuyor
Son günlerin en çok konuşulan sanatçılarından biri olan Sesi Gülen Adam 'Koray Avcı' Nevşehir'de sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Nevşehir'de Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek olan konseri Ertan Akman, Burak Burunsuz, Sinan İstekli ve Sertaç Öksüz 'den oluşan ekip organize ediyor.
06.02.2016 11:09
Ünver: Tarihi Yıkmıyor Bizzat Tarihi Ortaya Çıkartıyoruz
Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Kalesi’ndeki 11 mahalleyi içine alan bölgedeki Kentsel Dönüşüm çalışmaları sırasında keşfedilen dünyanın en büyük yeraltı şehrindeki temizlik çalışmaların hukuka uygun bir şekilde devam ettiğini belirtti.
05.02.2016 10:17
Belediye Tarafından Başlatılan Ney Kursuna İlgi Artıyor
Türk musikisinin ana enstrümanlarından biri olmanın yanı sıra dini, ahlaki ve tasavvufi bir değer taşıyan Ney’i, kendi tavır, teknik ve etiğine uygun bir şekilde icra edebilme bilgi ve becerisinin kazandırılması amacıyla Nevşehir Belediyesi tarafından başlatılan Ney eğitim devam ediyor.
04.02.2016 14:15
KAPTİD FİTUR Fuarı'nda Latin Pazarını İkna Etti
Kapadokya’yı KAPTİD’in temsil ettiği İspanya'nın başkenti Madrid'de gerçekleştirilen FİTUR fuarıyla ilgili izlenimlerini dile getiren KAPTİD Üyesi Alper Alp yaptığı basın açıklamasında şu sözlere yer verdi; Kapadokya’yı tanıtabilmek ve ne kadar güvenli olduğunu İspanya ve Latin Pazarı’na anlatabilmek adına FITUR fuarına katıldık.
04.02.2016 13:22
NTSO 5 Yıldızlı Oda Olma Statüsünü Devam Ettirdi
2006 yılında ilk 35 oda arasına girerek Akredite Oda Belgesini alan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası 2015 yılında geçirdiği 3. belge yenileme denetimini de başarı ile atlatarak Ankara’da düzenlenen ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkci , TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katıldığı törenle belgesini yeniledi.
04.02.2016 10:58
Belediye Sokak Kedileri İçin Kedi Evleri Yaptırıyor
Nevşehir Belediyesi sokak kedilerinin daha korunaklı mekanlarda yaşayabilmelerine yardımcı olmak amacıyla ahşap kedi evlerinin yapımına başladı. Özellikle çetin kış şartlarında kedilerin soğuktan ve yağışlı havalardan etkilenmelerinin önüne geçebilmek amacıyla Nevşehir Belediyesi tarafından ‘Kedi Evi Projesi” uygulamaya alındı.
03.02.2016 23:54
NTB' de 12. Dönem Akreditasyon Çalışmalarına Devam
Oda/Borsalarımızın kurumsal kapasitelerini artırmak amacıyla yürütülen Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, 12. Dönem Akreditasyon Sürecine başvuruda bulunan Oda/Borsalarımızın başvuruları TOBB Akreditasyon Kurulunca değerlendirilerek, 23 Oda/Borsamızın 12. Dönem çalışmalarında yer almasına karar verildi.​
03.02.2016 16:25
Milletvekili Açıkgöz'den Rektör Kılıç'a Ziyaret
Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti. 1 Kasım 2015 tarihinde yapılan 26. Dönem Milletvekili Seçimlerinde Nevşehir Milletvekili seçilen Mustafa Açıkgöz, Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu.
03.02.2016 10:51
Nevşehir Belediyesi Cenaze Hizmetleriyle Takdir Topluyor
Nevşehir Belediyesi, gerçekleştirdiği dev yatırımlarla şehrin bugünü ve geleceğine damga vururken, sosyal alandaki çalışmaları ile de vatandaşların takdirini kazanıyor. Kültürel ve sanatsal alanlardaki çalışmalara öncülük eden Nevşehir Belediyesi ,oluşturduğu Mezarlıklar Müdürlüğü kanalıyla da cenaze hizmetlerinde önemli bir misyon üstleniyor.
02.02.2016 16:57
Emniyet Müdürü Kalayoğlu'ndan Ünver'e Teşekkür Şilti
Nevşehir Emniyet müdürü Metin Kalayoğlu, Emniyet Teşkilatına yaptığı katkılardan dolayı, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e, teşekkür şilti takdim etti. Emniyet Müdür Yardımcısı Engin Gürbüz ile birlikte Başkan Hasan Ünver’i ziyaret eden Metin Kalayoğlu, Emniyet Teşkilatına verdiği destek ve yaptığı katkılardan dolayı Ünver’e teşekkür etti.
02.02.2016 16:36
Hindistan SATTE Fuarında Kapadokya Tanıtıldı
İspanya’da düzenlenen FITUR fuarında yapılan tanıtımdan sonra ikinci fuar olan SATTE New Delhi’de de Kapadokya tanıtımı başarı ile gerçekleşmiştir. Güney Asya pazarın en önemli fuarlarından biri olan SATTE Fuarı 28 Hindistan firmasının haricinde 35 ülkeden 750’nin üzerinde firma katılımcısı ile 29-31 Ocak 2016 tarihlerinde yapıldı.
02.02.2016 10:15
KAPTİD' de 3 Branşta Eğitimler Bu Ay Başlıyor
2005 yılından beri örgün eğitimin en etkin kurumlarından biri haline gelen Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi(KAPEM)’de, Ocak ayı içerisinde başlayan 32. Eğitim dönemine ilişkin 3 eğitim kursu daha bu ay içerisinde başlayacak.
01.02.2016 14:05
Taşhan: Esnafımız Ünver'in Sayesinde Çağ Atlamıştır
Nevşehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Cengiz Taşhan, Başkan Ünver’in göreve gelmesi ile birlikte örnek bir belediye ve sivil toplum örgütü dayanışması görterdiklerini belirterek “Hasan Ünver hem şehrimize hem de esnaflarımıza çağ atlattı” dedi.
29.01.2016 14:42
Zabıta Ekipleri Tarihi Geçmiş Gıda Maddelerini İmha Etti
Nevşehir Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından yapılan denetimler sırasında ele geçirilen bir kamyon dolusu gıda maddesi, imha edildi. Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde gıda işletmelerine yönelik olarak gerçekleştirdiği denetimler sırasında çok sayıda günü geçmiş gıda maddesine el koydu.
29.01.2016 12:27
Park ve Bahçeler Müdürlüğünden 10 Yeni Park Daha
Nevşehir’de yeşil alan oranının artırılması yönünde bugüne kadar etkin hizmetler yürüten Nevşehir Belediyesi, geçen yıl içerisinde hizmete kazandırdığı 10 yeni çocuk oyun alanı ve dinlenme parkına bu yıl 8 yeni park alanı daha ilave edecek.
29.01.2016 12:15
Sağlık Eğitiminde Altınyıldız Koleji Fark Yaratıyor
Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları Sağlık Eğitimi hizmetlerinin sunumunda da Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile fark yaratıyor. Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları 2013-2014 öğretim yılında ilimizin ilk özel sağlık meslek lisesi olarak Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği alanlarında dört şube olarak sağlık eğitimine başladı.
29.01.2016 11:53
2. Uluslararası Nevşehir Tarih ve Kültür Sempozyumu
Osmanlı Devleti döneminde çoğunlukla siyasî manevralar dolayısıyla bir yerleşim yerini şehirleştirme eğilimleri olmuştur. Hatta bunun için devletin bir yerleşim yerini şehirleştirmek amacıyla uyguladığı belli bir düzende işleyen politikası da mevcuttur.
29.01.2016 11:32
Nevşehir Genç Memur-Sen Esnaf Temsilcisini Seçti
Genç Memur-Sen Nevşehir İl Başkanı Mustafa Hüseyin Keser; eğitim, sağlık, spor ve yerel yönetim alanlarında temsilcilerinin bulunduğunu, bunun yanında ilimiz için önemli bir yere sahip olan esnaflarımızdan da temsilci seçimi yaptıklarını ve temsilciliğe Caner Optik sorumlusu Hakan Kuzu’ nun seçildiğini belirterek başarı dileklerinde bulundu.
28.01.2016 17:16
TGF Başkanlar Konseyi Bu Yıl Nevşehir'de Toplanıyor
18-21 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek toplantıyla ilgili bilgi veren NGC Başkanı ve TGF Denetleme Kurulu Üyesi Bayram Ekici, ‘Başkanlar Konseyi’ toplantısına Türkiye’nin en büyük basın meslek örgütlenmesi olan TGF’ye bağlı 70 civarında gazeteciler cemiyeti başkanının katılacağını söyledi.
28.01.2016 14:11
Işık Kirliliği Projesi Astronomi Öğretmen Semineri'nde
Altınyıldız İlköğretim Kurumu Fen bilimleri zümresi, Öğretmenlerde Astronomi hakkında ek bilgi, beceri ve donanım oluşturmak, çağdaş eğitim yöntem ve tekniklerini bilim eğitimi özelinde tartışmak ve öğretmenlerin hizmet içi eğitim almasını sağlamak amacıyla Antalya Üniversitesi tarafından Astronomi Öğretmen Seminerlerine katıldı.
 
Öne Çıkan Haberler
Bilal Yıldırım Emniyetspor Kulübü'ne Transfer Oldu
Emniyetspor Kulübüne, hem ahlaki hem de sportif anlamda beğenilen, takdir edilen Bilal Yıldırım'ın transferi gerçekleşti. Nevşehir Eğitim ve Gençlik S
Sevgililer Günü Kapadokya Hill Hotel & Spa'da Bir Başka
Türkçe ve ingilizce şarkılar ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kendinizi özel hissedecek ve gecenize renk katacaksınız. Zengin menüsü, eşsiz yemek sunu
Radyo Mega 'Yılın En İyi Radyo Show Programı'na Aday
22 yıldır FM bandı 100.5 MHz’de yayında olan, Nevşehir’in en çok dinlenen radyosu Mega FM, İstanbul Fatih Belediyesi tarafından bu yıl 4. sü gerçekleş
Kardelen Koleji Satranç Şampiyonları Antalya'da
Nevşehir'in satranç şampiyonları Antalya'da düzenlenen "Satranç Türkiye Birinciliği" turnuvasında yarışıyor. Kardelen Eğitim Kurumları öğrencileri An
Şeker Pancarı Kotası 126 Bin Ton'a Çıkarıldı
45 bin tondan 90 bin tona çıkarılan şeker pancarı kotası %40 artarak 126 bin tona çıkartıldı. AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider'in ke
Hububat Ödemeleri 30 Ocak'da Bankalardan Yapılacak
Hububat ödemeleri 30 Ocak ile 15 Şubat 2016 Tarihleri arasında ödenecek. Türkiye Tarım Havzaları Üretim ve Destekleme Modeline Göre 2015 Yılı Ürünü Ya
Altınyıldız Koleji YGS ve TEOG'a Şevkle Hazırlanıyor
Altınyıldız Eğitim Kurumlarında; lise öğrencileri için YGS, ortaokul öğrencileri için ise TEOG sınavlarına hazırlık çalışmaları 2015-2016 öğretim yı
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net