Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
NEVŞEHİR
Nevşehir'deki En Büyük Yeraltı Şehri Artık Gün Yüzüne Çıkıyor!
Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilerek Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ işbirliği halinde hayata geçirilen Nevşehir Kalesi ve Çevresi Ken
Rektör Filiz Kılıç Organize Sanayi Bölgesini Ziyaret Etti
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Acıgöl Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren APAK Pazarlama ve Gıda San.
NEVŞEHİR HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
24.01.2015 12:49
Özel Kardelen Koleji Öğrencilerinin Karne Sevinci
Öğrenciler bütün bir dönem boyunca yaptıkları yoğun çalışmaların karşılığını bugün aldılar. Sınıf öğretmenleri tarafından dağıtılan karnelerle birlikte iki hafta sürecek olan yarıyıl tatiline başlayan Özel Kardelen Koleji öğrencileri yapılan törenin ardından tatile başladılar.
23.01.2015 17:02
TÜİK Müdürü Karakuş'tan Parmaksız'a Veda Ziyareti
Nevşehir’de uzun yıllar başarılı bir şekilde görev yapan Türkiye İstatistik Kurumu TÜİK Bölge Müdürü Üzeyir Karakuş, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı ziyaret ederek vedalaştı.
23.01.2015 14:38
Sömestr Tatilinde Tüm Çocuklar Kardelen'e Davet Edildi
Özel Kardelen Koleji Anaokulu, yarıyıl tatilinde Nevşehir’in tüm çocuklarını ücretsiz misafir edecek. Özel Kardelen Koleji çalışan aileler için yarıyıl tatilinde de eğitime ara vermeden devam ediyor. Hazırlanan tatil programı kapsamında Nevşehir’in tüm çocukları 15 gün süreyle Özel Kardelen Koleji Anaokulu’nda misafir edilecek.
23.01.2015 10:28
TOKİ 4. Etap İnşaat Çalışmaları Hızla Devam Ediyor
Nevşehir Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı işbirliği halinde gerçekleştirilen Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde 4. Etap olarak yaptırılması kararlaştırılan 754 konutun inşaatı aralıksız devam ediyor.
23.01.2015 10:23
Karasoku Kentsel Dönüşümde İlk Kazmalar Vuruldu
Belediyenin Kentsel Dönüşüm alanında ortaya koyduğu projelerden biri olan ve Karasoku Kentsel Dönüşüm Projesi olarak da isimlendirilen Merkez Kentsel Dönüşüm projesine dâhil olan alanlarda kullanılmayan ve tehlike oluşturan konutların yıkımına başlanıldı.
22.01.2015 18:42
Afganistan Kültür Ataşesi Rasuli Filiz Kılıç'ı Ziyaret Etti
Afganistan Kültür Ataşesi Khalilullah Rasuli ve beriberindeki heyet, NEHÜ Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, Afganistan Kültür Ataşesi Khalilullah Rasuli ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
22.01.2015 18:34
AK Parti Yöneticileri Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti
AK Partili yöneticiler Nevşehir Kamu Hastaneleri Yöneticisi Dr. Yücel Şal ile Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Murat Alp’i ziyaret ettiler. AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz başta olmak üzere il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ziyarete katıldılar.
22.01.2015 10:40
Özel Kardelen Koleji'nde Protokol Ziyaretleri Sürüyor
Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Nevşehir il Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, Nevşehir Başsavcısı Adnan Tosun ve İl Jandarma Komutanı J.KD.Albay Metin Alkaya'ya ziyaretlerde bulunan Özel Kardelen Koleji yetkilileri, yeni yılda yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.
21.01.2015 17:49
İşadamı Adnan Polat Başkan Hasan Ünver'i Ziyaret Etti
İşadamı Adnan Polat, Polat Holding’in en önemli enerji yatırımları arasında yer alan ve 30 Ocak 2015 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımları ile İç Anadolu bölgesinde gerçekleştirilen enerji yatırımının açılışı için Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i de törenlere davet etti.
21.01.2015 10:37
Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nden Kış Spor Okulları
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi tarafından 6-18 yaş grubuna yönelik ‘Kış Spor Okulları ’ açıldı. Modern spor tesisleriyle ulusal ve uluslararası birçok sportif etkinliğe ev sahipliği yapabilecek düzeye ulaşan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, bünyesinde oluşturduğu Gençlik ve Spor Kulübü ile geleceğin sporcularına fırsat sunuyor.
21.01.2015 10:31
Nevşehir Belediyesi'nden Ücretsiz Tiyatro Gösterisi
Antalya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Topluluğu, Nevşehir Belediyesi ile işbirliği halinde 28 Şubat sürecinin insan ve toplum yaşamında ortaya koyduğu travmayı kara mizah tarzında anlattığı ‘Bir Şubat Evi’ isimli oyunu, 31 Ocak Cumartesi günü Nevşehirli tiyatro severlerin beğenisine sunacak.
20.01.2015 16:55
Rektör Kılıç Söyleşide Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Ürgüp Kız Teknik ve Meslek Lisesi tarafından düzenlenen söyleşide öğrencilerle bir araya geldi. Rektör Kılıç, öğrencilerin iyi bir kariyer ve girişimci olabilmeleri için hedeflerini belirleyerek disiplinli bir çalışma içerisinde olmaları tavsiyesinde bulundu.
20.01.2015 15:33
Lara Koleji Velileri Arabaşı Etkinliğinde Bir Araya Geldi
Lara Koleji’nde veli etkinliklerindeki toplantılarda Yozgat’ta soğuk kış aylarında sohbetlerin vazgeçilmez yemeği olan arabaşı yerini almaya devam ediyor. Uzun kış gecelerinde konuklara, içiniz ısınsın, açlığınız yatışsın, denilerek ikram edilen, su ve unun karışımıyla yapılıp, çiğnemeden yutulan arabaşı geleneği veliler tarafından da beğenildi.
20.01.2015 14:41
Zihinsel Engelliler Derneği Tanışma Toplantısı Yaptı
Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Nevşehir Zihinsel Engelliler Derneği’nin tanışma toplantısına, Nevşehir Belediye Başkanı Ünver,il dışında olduğu için katılamazken Nevşehir Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Kaya ve Oktay Şımarmaz hazır bulundu.
20.01.2015 14:26
Kardelen Koleji'nden Bir Nevşehir Şampiyonu Daha
Özel Kardelen Koleji öğrencisi Kemalettin Topal il çapında gerçekleşen güreş müsabakalarında ağır siklet kategorisinde il şampiyonu oldu. Özel Kardelen Koleji 12. sınıf öğrencisi Kemalettin Topal yaptığı 4 karşılaşmadan da galibiyetle ayrılarak il şampiyonluğunu ilan etti.
20.01.2015 11:16
Kentli Servisi Çağdaş Kent Modeline Katkı Sağlıyor
Nevşehir Belediyesi hizmet birimleri arasında oluşturduğu otomasyon ağı ile vatandaşlara yönelik sunacağı işlemleri bilgisayar teknolojisi en etkin şekilde kullanarak sunduğu Kentli Servisi, etkin hizmet ulaştırma noktasında, yeni bir vizyon oluşturuyor.
19.01.2015 11:38
Nevşehir Belediyesi'nden Bir Eğitim Hizmeti Daha
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan proje çerçevesinde oluşturulan protokol, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek tarafından imzalandı.
19.01.2015 10:43
Nevşehir'de Özel İnsanlar Okuma Yazma Öğreniyorlar
Nevşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete kazandırılan Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde zihinsel engelliler, okuma-yazma öğrenme imkanı da buluyor.
19.01.2015 10:18
MHP İl Kongresinde Göksel Taşçı Tekrar Güven Tazeledi
600 delegenin kayıtlı olduğu il başkanlığı seçimlerde tek liste halinde kongreye giren mevcut başkan Göksel Taşçı, güven tazeleyerek seçime katılan bütün delegelerin oylarını aldı ve bir dönem daha MHP Nevşehir İl Başkanlığı koltuğuna oturdu.
16.01.2015 18:57
Bayram Ekici Basın Onur Günü Programı İçin Kocaeli'de
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti tarafından Kasr-ı Hümayun'da "16 Ocak Basın Onur Günü" dolayısıyla düzenlenen törene katıldı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tek basın toplantısını yaptığı Kocaeli’de, 16 Ocak Basın Onur Günü törenlerle kutlandı.
 
Öne Çıkan Haberler
Özel İnsanlara Başkan Hasan Ünver'den Onur Belgesi
Nevşehir Belediyesi tarafından hizmete kazandırılan Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde eğitim yapan öğrencilere, ilk ve orta dereceli eğitim kurumlarını
Çalar Saat Program Sunucusu Murat Güloğlu Nevşehir'de
Özel Altınyıldız Eğitim Kurumlarının bu yıl 6. sını düzenlediği Geleneksel Kitap şenliğine katılmak üzere Nevşehir’de bulunan Fox TV’nde yayınlanan “Ç
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi EMITT Fuarında
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla bu yıl 19’uncusu gerçekleştirilen ve dünyanın 5’inci büyük turizm fuarı konumunda olan EMITT Fuar’ına
Minik Kardelenlerin Karne Sevinci Görülmeye Değerdi
Özel Kardelen Koleji Anaokulu'nda karneler dağıtıldı, minikler eğlendi. Yarıyıl tatiline girecek olan eğitim-öğretim döneminde karneyi ilk alanlar ana
Fahri Ertik Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti'ni Ziyaret Etti
CHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Fahri Ertik, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici’yi ziyaret etti. Ziyarette, Nevşehir Gazeteciler
NEHÜ Kadın Basketbol Takımı Çankaya'ya Mağlup Oldu
Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi C Gurubunda mücadele eden Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, ilk yenilgisini aldı. G
Nevşehir Belediyesi Alo 153 Çağrı Merkezi'ne Yoğun İlgi
Nevşehir Belediyesi Hizmet Binası’nda 5 kişilik profesyonel bir ekip ile 08.00-24.00 saatleri arasında aralıksız hizmet veren Alo 153 Çağrı Merkezi’ni
Özel Kardelen Koleji Öğrencilerinden Resim Sergisi
Özel Kardelen Koleji ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin hazırladığı birbirinden güzel eserler Forum Kapadokya Sergi Alanı'nda Nevşehir halkıyla buluşa
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net