Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
EN YENİLER
NTSO NTB ve Ürgüp TSO Müşterek Toplantısı Yapıldı
Ürgüp Ticaret Odası ev sahipliğinde Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası ile Nevşehir Ticaret Borsası Ortak Meclis Toplantısı Düzenlendi. Ürgüp Ticaret Od
AK Parti Avanos İlçe Başkanlığı'na Fatih Kesal Atandı!
AK Parti Avanos İlçe Başkanlığı görevine AK Parti Genel Merkezi tarafından Ahmet Fatih Kesal atandı. AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver,
EN YENİLER HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
30.04.2016 10:45
Nevşehir'de Çöpler Artık Yeraltında Depolanacak
Nevşehir Belediyesi daha hijyenik ve modern çöp toplama sistemini, yeraltı çöp konteynerleri ile hayata geçiriyor. Nevşehir’in ilk yeraltı mantar ataçmanlı çöp konteyneri Valilik kavşağındaki alana yerleştirildi. Çöp toplama çalışmalarının daha hijyenik ve modern bir konumda yerine getirmek amacıyla çöp konteyneri montajlarına başlandı.
29.04.2016 16:51
KOSGEB Başkanı Recep Biçer'den Salaş'a Ziyaret
KOSGEB Başkanı Recep Biçer, Nevşehir temasları kapsamında Nevşehir Ticaret Borsası (NTB)’nı ziyaret etti. KOSGEB Başkanı Recep Biçer, Nevşehir temasları kapsamında Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti.
29.04.2016 15:35
Karayolları Müdürü Karademir Ünver'i Ziyaret Etti
Karayolları 6. Bölge Müdürü Mustafa Karademir, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Karayolları 6. Bölge Müdürü Mustafa Karademir’in ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirtti.
28.04.2016 16:52
Altınyıldız Koleji Öğrencileri JAKEM' i Ziyaret Etti
Özel Altınyıldız Koleji öğretmen ve öğrencileri Nevşehir Jandarma At Köpek Eğitim Merkezi (JAKEM) Komutanlığını ziyaret ederek J. Alb. Şemsiddin Çetin'le görüştüler. Alb. Şemsiddin Çetin tarafından karşılanan ve bilgilendirilen öğrenciler ilk önce JAKEM bünyesindeki müzeyi gezerek merak ettikleri soruları sordu ve hayvanlar hakkında bilgiler aldı.
28.04.2016 13:01
NEHÜ'de 11. Mühendislik Günleri Paneli Düzenlendi
NEHÜ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi tarafından düzenlenen ‘Mühendislik Günleri’nin on birincisi gerçekleştirildi. NEHÜ Kongre ve Kültür Merkezi Lila Salonda düzenlenen panele: Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlyas Gökhan, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nesimi Aktaş, akademik ve idari personel, öğrenciler ve davetliler katıldı.
27.04.2016 17:01
Minik Kardelenler Dünya İçin Seferberlik İlan Etti
Kardelen Eğitim Kurumları Anaokulu öğrencileri daha temiz daha güzel bir dünya için doğal çevremizin, dünyamızın korunmasına dikkat çekerek Dünya Gününü kutladılar. Yeryüzünün simgesel yaş günü ilan edilen Dünya Günü/Earth Day, her yıl Nisan ayında çevresel sorunlara dikkat çekmek için tüm dünyada çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
27.04.2016 16:51
Din Görevlileri Haftası Nedeniyle Yarışma Düzenleniyor
Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her yıl 01-07 Ekim tarihleri arasında kutlanmakta olan Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle çeşitli yarışmalar düzenleniyor. Hafta nedeniyle Hafızlık, Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma, Ezan-ı Güzel Okuma ve Etkili Hutbe Sunumu Yarışmaları düzenlendi.
27.04.2016 15:37
NEHÜ'de Hemşirelik Haftası Etkinliklerle Kutlandı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi Beyaz Salonda düzenlenen etkinliğin açılışına; Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlyas Gökhan, Semra ve Vefa Küçük Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Nimet Karataş, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi personeli, öğrenciler ve davetliler katıldı.
27.04.2016 10:35
Çetinel Kuran-i İlimler Merkezi'nin İnşaatı Devam Ediyor
Arsası Nevşehir Belediyesi tarafından sağlanan Cevher Dudayev Mahallesi’ndeki Cevher Dudayev Camii’nin hemen yanında bin 780 metrekarelik bir alanda yapımına başlanılan ve hayırsever iş adamları Zafer ve Mustafa Çetinel kardeşlerin aileleri adına yaptırdığı Çetinel Kuran-i İlimler Merkezi’nden, 100 öğrenci yatılı olarak yararlanabilecek.
26.04.2016 17:01
Kardelen Eğitim Kurumları TEOG'da Başarılar Diledi
Kardelen Eğitim Kurumları TEOG da ter dökecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi. Nevşehir’in lider ve ilk özel okulu olan Kardelen Eğitim Kurumları yarın ve Perşembe günü TEOG’ da ter dökecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi.
26.04.2016 16:49
Altınyıldız Koleji'nden TEOG Bilgilendirme Toplantısı
Altınyıldız İlköğretim Kurumu tarafından konferans salonunda yaklaşan TEOG sınavında öğrencilerin sınav stresi ve kaygısını azaltmaya yönelik ve sınav anında nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.
26.04.2016 15:27
Forum Kapadokya’da Yürekleri Isıtacak Anneler Günü
Forum Kapadokya yürekleri ısıtacak bir Anneler Günü etkinliği düzenliyor. Forum Kapadokya, Nevşehir Hacı Bektaş Rıfat Kartal Huzurevi’nde kalan anneleri en az sizin kadar düşünüyor ve Anneler Günü’nde onların yüzlerini güldürmeye davet ediyor.
26.04.2016 11:24
Nevşehir Şifa Camii Çevre Düzenlemeleri Tamamlandı
Nevşehir Devlet Hastanesi çevresinde Nevşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Şifa Meydanı çevre düzenlemeleri çalışmaları kapsamnda hayırsever işadamları Ulutaş ve Erkan Dirlik’in aileleri adına yaptırdıkları Şifa Camii’nin çevre düzenlemeleri tamamlandı.
25.04.2016 16:39
Çırak Öğrenci Maaşının 260 Lirasını MEB Karşılayacak
TBMM'de görüşülecek kanun taslağına göre, çırak öğrencilere verilecek asgari ücretin 3'te 2'si Milli Eğitim Bakanlığı tarafından karşılanacak. Yani 390 liranın 260 lirasını Bakanlığımız, kalan 130 lirasını da sektör karşılayacak.
25.04.2016 14:25
Geleneksel Ulusal Egemenlik Yürüyüşü Düzenlendi
Türk Eğitim-Sen tarafından geleneksel hale getirilen vadi yürüyüşlerinin beşincisi "Ulusal Egemenlik Yürüyüşü" teması ile bu hafta sonu 200 eğitimcinin katılımı ile Çat beldesinde bulunan Çat Vadisi'nde gerçekleştirildi.
25.04.2016 11:15
Forum Kapadokya'da Eğlence Dolu 23 Nisan Etkinliği
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birbirinden renkli ve keyifli etkinliklerle kutlayan Forum Kapadokya’da çocuklar, ödüllü yarışmalar ve animasyonlarla dolu eğlenceli bir gün geçirdi. Forum Kapadokya, minik ziyaretçilerini 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda birbirinden güzel etkinliklerle ağırladı.
25.04.2016 10:38
Öğrencilere Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliği Semineri
Nevşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezi tarafından Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik olarak Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliği konulu seminer düzenlendi. Kadın Danışma Merkezi yetkilileri, Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliği konusunda bilgilendirmelerde bulundu.
23.04.2016 16:17
TKB Nevşehir Şubesi 23 Nisan Çocuk Bayramını Kutladı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili Türkiye Kadınlar Birliği Nevşehir Şubesinden yapılan açıklama da; "23 Nisan 1920 ulusal tarihimizde büyük bir dönüm noktasıdır. 23 Nisan 1920 Milli Kurtuluş Savaşı’nı yürütecek Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış tarihidir" denildi.
23.04.2016 11:20
Çocuklar 23 Nisan Bayram Keyfini Doyasıya Yaşadı
Nevşehir’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Nevşehir Belediyesi Mehteran ekibi, çocuklara bayrak dağıttı. Kutlamaların ilk etabını oluşturan Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu nedeniyle bir araya gelen öğrenciler, bayram sevincini dağıtılan bayraklarla yaşadı.
22.04.2016 17:38
Başkan Parmaksız 23 Nisan Çocuk Bayramını Kutladı
"Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, Cumhuriyet’imizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, toplumumuzun her alanındaki ileri atılımlarına öncülük yapacak, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, düşünceli insanlar olarak yetişmesi en büyük dileğimizdir.
 
Öne Çıkan Haberler
SGK Derinkuyu'da Özel Bilgilendirme Toplantısı Yaptı
Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından Derinkuyu ilçesi Ziraat Odası Başkanlık binasında oda mensupları ve vatandaşların Sosyal Güvenlik ile
TEOG Sınavında Altınyıldız'dan 5 Türkiye Birinciliği
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 27-28 Nisan 2016 tarihlerinde 2. TEOG Sınavları yapıldı. 2016 TEOG sınavlarında 5 Altınyıldız Koleji öğrencisi 12
KOSGEP Başkanı Recep Biçer'den Parmaksız'a Ziyaret
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanı Recep Biçer ve beraberindeki heyet, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasını ziya
AK Parti Merkez İlçe Yöneticileri Ünver'i Ziyaret Etti
AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz başkanlığındaki yöneticiler, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek bir süre görüş
TEOG Türkiye Şampiyonları Yine Kardelen Koleji'nden
Kardelen Eğitim Kurumları yıllardır süregelen transfersiz TEOG başarısına bir yenisini daha ekleyerek 27-28 Nisanda yapılan TEOG-2 sonuçlarına göre 2
Tarihi Kilisede Restorasyon Hazırlıkları Hızla Sürüyor
Nevşehir Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı işbirliği ile 11 mahalleyi içine alabilecek şekilde gerçekleştirilen Nevşehir Kalesi ve Etrafı
KAPEM'de 33. Dönem İçin Başvurular Devam Ediyor
Nevşehir’de örgün eğitim alanında kurumsallaşan Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi'nde, 33. dönem eğitimleri için başvuru işlemleri devam e
NEHÜ Meslek Yüksek Okulu'ndan Yıl Sonu Sergisi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Hacı Bektaş Veli MYO Grafik Tasarım Programı tarafından Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen ve öğrencilerin
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net