Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
NEVŞEHİR
Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde Engelliler Günlük Spor Yapıyor!
Nevşehir’in Kıratlıoğlu Mahallesi’nde Nevşehir Belediyesi tarafından 2014 yılında hizmete kazandırılan Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde eğitim gören
NEHÜ Basketbol Takımı Federasyon Kupası Finallerinde
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligde mücadele edecek olan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı 28-30 Eylül 2015 tarihleri aras
NEVŞEHİR HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
06.10.2015 16:27
AK Parti Milletvekili Açıkgöz Öğrencilerle Buluştu
Nevşehir’de 2015–2016 Eğitim-Öğretim yılının başlamasının ardından AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, seçim ziyaretleri kapsamında Başdere İlk ve Orta okulunu ederek, yeni eğitim öğretim yılının öğrenciler ve öğretmenler başta olmak üzere bütün eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.
06.10.2015 16:00
Ak Parti Nevşehir Teşkilatı Çalışmalarını Hızlandırdı
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Ankara’da seçim beyannamesini açıklamasının ardından Nevşehir’de seçim çalışmalarının yürütüleceği Seçim Koordinasyon Merkezi, çalışmalarını hızlandırdı.SKM Başkanı Demirses, tüm hazırlıkların tamamlandığını ve saha çalışmalarına da bu bağlamda hız kazandırdıklarını ifade etti.
06.10.2015 10:36
MMO Temsilcisi Sak Başkan Hasan Ünver'i Ziyaret Etti
Geçtiğimiz günlerde Türkiye Mimarlar ve Mühendisler Odası Nevşehir temsilciliğine atanan Bekir Sak, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti. Türkiye Mimarlar ve Mühendisler Odası tarafından Nevşehir temsilciliği görevine atanan Bekir Sak, oda çalışmalarına ilişkin olarak Belediye Başkanı Hasan Ünver’e bilgiler aktardı.
05.10.2015 15:44
TSE Nevşehir Asansör Proje Koordinatörü Bilgilendirdi
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası meclis salonunda gerçekleşen toplantıya, Nevşehir ve civarı illerde faaliyet gösteren asansör bakım firmaları ve asansör ruhsatı vermeye yetkili Nevşehir Belediyesi, İl Özel İdaresi, ilçe belediyeleri ve belde belediyelerinden yetkililer katıldı.
05.10.2015 08:46
Yeraltı Şehri Dünyanın Gözdesi Olma Yolunda İlerliyor
Nevşehir Belediyesi tarafından Projelendirilerek Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile işbirliği halinde hayata geçirilen Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi çalışmaları sırasında ortaya çıkartılan Nevşehir Yeraltı şehri,dünyanın en önemli yayın kuruluşları başta olmak üzere sivil toplum temsilcilerinin de gözdesi haline geliyor.
03.10.2015 13:54
Nevşehir'de 4 Ekim Pazar Günü Elektrik Kesintisi
Meram Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından Nevşehir'de Pazar günü bakım çalışması yapılacağından dolayı Nevşehir geneline elektrik verilemeyeceği bildirildi. Nevşehir ve Avanos'ta yapılacak olan TEİAŞ bakım çalışması nedeni ile Nevşehir Merkez mahallelerine, tüm köy ve kasabalarına sabah saat 09.00'dan 16.00'a kadar elektrik verilemeyecek.
02.10.2015 18:12
Başkan Ekici Gazetecilere Yapılan Saldırıyı Kınadı
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, son zamanlarda gazetecilere yönelik saldırıların artmasını ve kimliğini gizleyerek sosyal paylaşım sitelerinde gazeteci gibi davranan şahısları eleştirdi.
01.10.2015 09:30
Rektör Kılıç Altınyıldız Koleji Açılış Programına Katıldı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Özel Altınyıldız Koleji tarafından düzenlenen2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı açılış programına katıldı. Özel Altınyıldız Kolejinde düzenlenen programa NEHÜ Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdürü Serhat İğdeci katıldı.
01.10.2015 09:17
Nevşehir Belediyesi Hizmet Binası Harfiyatı Sona Erdi
Nevşehir Belediyesi’nin hizmetlerini daha etkin bir şekilde sürdürmesi amacıyla hazırlanan Nevşehir Belediyesi Hizmet Binası’nın hafriyat çalışmaları tamamlandı. Nevşehir’in Ali Dirikoç Bulvarı üzerinde 50. Yıl Parkı’nın yanında 12 bin metrekarelik kapalı alana sahip olacak Nevşehir Belediyesi yeni hizmet binası 5 katlı olarak inşa edilecek.
01.10.2015 08:59
Hacı Bektaş Veli Barış ve Gençlik Festivali Ekim' de
Üç gün sürecek festival kapsamında yerli ve yabancı birçok akademisyen ve öğrencinin katılımıyla müzik, resim/seramik ve spor alanın çeşitli sergiler, etkinlikler gerçekleştirilecek. Gerçekleştirilecek faaliyetlerle Hacı Bektaş Veli felsefesi toplumun her kesimiyle paylaşılarak gelecek nesillere aktarılması amaçlanıyor.
30.09.2015 14:11
Polis Gücü Futbol Takımı Topuzlu Han’ da Kahvaltı Yaptı
Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Nevşehir Polis Gücü Gençlik Ve Spor Kulübü Polis Gücü Futbol Takımı Topuzlu Han’da kahvaltıda bir araya geldi. Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu yeni sezonun hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederek Polis Gücü futbol takımına başarılar diledi.
30.09.2015 13:52
Vali Ceylan Nevşehir Emniyeti'nin Bayramını Kutladı
Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN Nevşehir Emniyet Müdürlüğü personelinin bayramını kutladı. Topuzlu Han’da Kurban Bayramının ikinci günü Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN’ın katılımı ile bayramlaşma töreni yapıldı.
30.09.2015 13:26
Emniyet Müdürlüğü Servisleri Denetlemeye Başladı
Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü 2015-2016 eğitim-öğretim yılının başlaması ile, öğrencilerin güvenliğinin en üst seviyede tutulması ve herhangi bir olumsuzluğun oluşmaması için okul servis araçlarını ilk günden denetlemeye başladı.
30.09.2015 10:15
NEHÜ' de Geleneksel Bayramlaşma Töreni Düzenlendi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Prof. Dr. Filiz Kılıç Yerleşkesi Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen törene; Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Bekci, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi akademik birim yöneticileri ile akademik ve idari personel katıldı.
30.09.2015 09:44
Yatırımlar Külliye'nin Etrafında Toplanıyor
Nevşehir Belediyesi’nin öncülüğünde yapımı devam eden Nevşehir Külliyesi ve çevresi, gerek günümüz ve gerekse de gelecek şehirleşme çalışmalarının odağında bir çok yatırımın yapıldığı dev yatırım kompleksine dönüşüyor.
29.09.2015 09:15
Kültür ve Sanat Merkezi Kurs Kayıtları Sürüyor
Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen müzik aletleri kullanımına yönelik kurslar için başvurular devam ediyor. Hizmete girdiği günden beri vatandaşların kültür ve sanatsal alandaki etkinlikler için en ideal merkez konumuna gelen Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde, vatandaşlara yönelik eğitici kurslar düzenleniyor.
29.09.2015 07:44
M. Arif Parmaksız 'Dış Ticaret Eğitimi İlimiz İçin Önemli'
M. Arif Parmaksız, ülkemizin ihracat ile ilgili hedeflerini önemsediğini ve bu amaçla çalışmalarının sürekli devam edeceğini belirterek, “İlimizde dış ticaret potansiyelinin artırılması için bu sene içerisinde düzenlediğimiz eğitimlere bir çok üyemiz ve çalışanı katılarak sertifikalarını aldılar.
28.09.2015 13:40
Bayram Ekici 'Çocuklar Milli Bir Şuurla Eğitilmelidir'
NGC Başkanı Bayram Ekici, yeni eğitim maratonunun başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Ekici, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmesini temenni ediyorum” dedi. Ekici mesajında, “Uzun bir tatilin ardından öğrenci ve öğretmenlerimiz yeni bir eğitim öğretim dönemine başladı.
28.09.2015 09:14
Nevşehir Belediyesi Çocuk Korosu İçin Kayıtlar Başladı
Nevşehir Belediyesi Çocuk Korosu’nda görev almak isteyen çocukların kayıt işlemlerine başlandı. Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 2015-2016 eğitim ve öğretim döneminde 7-12 yaş grubundaki çocuklardan oluşturulacak Nevşehir Belediyesi Çocuk Korosu’na katılmak isteyen öğrencilerin kayıt işlemlerine başlandı.
27.09.2015 18:50
Yazar Erich Von Daniken Yeraltı Şehrini İnceledi
1968 yılında yayınladığı ‘Tanrıların Arabaları’ isimli kitap ile dünya çapında büyük bir üne kavuşan İsviçreli araştırmacı Yazar Erich Von Daniken, beraberinde 38 kişilik bir heyet ile birlikte dünyanın en büyük yer altı şehrinin bulunduğu Nevşehir Kalesi civarında incelemelerde bulundu.
 
Öne Çıkan Haberler
AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı Tam Kadro Kayseri'de
AK Parti Nevşehir Teşkilatı, tüm kadroları ile AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetim Başkanlığı’nda Kayseri’de düzenlenen 4. Yerel Yönetimler İstişare T
Bu Yıl 137 Konut ve İşyeri İçin İnşaat Yapı Ruhsatı Verildi
Nevşehir’de bu yılın 9 aylık bölümünde 137 konut ve işyeri için inşaat yapı ruhsatı verildiği belirtildi. Bu süreçte de 130 konut ve işyeri için de h
AK Parti Nevşehir Teşkilatı Halkla Bayramlaştı
AK Parti İl Binasındaki geleneksel bayramlaşma törenine; AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir Milletvekilleri ve Milletvekili adayları Mu
Nevşehir'de Protokol Hanım Konağı'nda Bayramlaştı
Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi’nin işbirliğinde düzenlenen geleneksel Kurban Bayramı bayramlaşma töreni, Nevşehir Belediyesi Hanım Konağı b
Nevşehirli Aile Bayramda Trafik Kazası Yaptı: 13 Ölü
Nevşehir’den Hatay’a kız istemeye giden Soner Gürbüz’ün kullandığı araç, Niğde’de daha önce bariyerlere çarparak kaza yapan hafif ticari araca çarptı.
Ceylan 'Bayramlar Müstesna Günler Arasında Yer Alır'
Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan Kurban Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Vali Ceylan’ın mesajı şu şekilde: "Paylaşma ve yakınlaşmanın zirveye ulaşt
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net