Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
NEVŞEHİR
6. Kapadokya Fotoğraf Yarışması Ödülleri Cuma Günü Veriliyor!
Nevşehir Belediyesi’nin fotoğraf sanatının geliştirilmesi ve bu alanda aktif bir şekilde çalışma yapanların desteklenerek, özgün sanat değerlerinin o
Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni 27 Kasım'da Yapılacak
Nevşehir Belediyesi 6. Uluslararası Kapadokya Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren fotoğraf sanatçılarına ödülleri 27 Kasım 2015 Cuma günü düzenlenece
NEVŞEHİR HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
26.11.2015 14:00
NEHÜ'de Kur’an’a Karşı Tavrımız Konferansı Düzenlendi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde “Kur’an’a Karşı Tavrımız Nasıl Olmalı?” konulu konferans düzenlendi. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Kapadokya İrfan Kulübü tarafından Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen konferansa, akademik ve idari personel, öğrenciler ile davetliler katıldı.
25.11.2015 18:03
NEHÜ Akademik Performansta Yine Birinci Oldu
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nin, bilimsel ve akademik çalışmaları istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Bu başarı, Türk üniversitelerinin 2015 yılı sıralamasında da tescillendi ve 2007’de kurulan üniversiteler arasında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi yine 1’inci oldu.
25.11.2015 11:46
KDM' den İmam Hatip Lisesi Öğrencilerine Eğitim
Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kadın Danışma Merkezi tarafından Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine yönelik kadına yönelik şiddetle uluslararası mücadele günü etkinlikleri çerçevesinde eğitim verildi.
25.11.2015 11:24
'İsmimi Kullanarak Para Bağışı İsteyenlere İtibar Etmeyin'
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, art niyetli kişi veya kişilerin , ismini kullanarak bazı kurumlara para bağışı talebinde bulundukları ihbarı aldıklarını belirterek, bu tür istekte bulunanlara karşı vatandaşların kesinlikle itibar etmemesi gerektiğini söyledi.
24.11.2015 17:47
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Öğetmenleri Unutmadı
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC), 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle eğitim sendikalarını ziyaret ederek günlerini kutladı. Başkan Ekici, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Türk Eğitim Sen, Eğitim Bir Sen ve Eğitim İş sendikalarını ziyaret ederek çiçek takdim etti.
24.11.2015 14:48
Nevşehir'de Parklar Günün Şartlarına Göre Yenileniyor
Nevşehir’de çocuk oyun alanı ve dinlenme parklarının günün şartlarına göre yeniden yapılandırılmasına yönelik çalışmalarda iki ayrı merkezdeki çalışmalar tamamlandı. Ragıp Üner Mahallesi ile 2000 Evler Mahallesi’ndeki 5 bin 840 metrekarelik bir alanı kapsayan yenileme çalışmaları ile park alanları daha modern bir görünüme kavuştu.
23.11.2015 15:22
Konut Başvurusu İçin Süre 31 Aralık Günü Sona Eriyor
Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında bugüne kadar konutlar için başvuruda bulunmayan hak sahiplerine, bu haktan yararlanmaları için verilen süre 31 Aralık 2015 Perşembe günü mesai saati bitiminde sona eriyor.
23.11.2015 13:42
NEHÜ Basketbol Takımı 6. Karşılaşmadan Galip Ayrıldı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, 2015-2016 sezonun altıncı müsabakasında karşılaştığı 55 Samsun Gençlik Sporu 51-62 yenerek, sezonun altıncı karşılaşmasından da galibiyetle ayrıldı.
23.11.2015 13:29
Açıkgöz: Öğretmenler Anne Babalarımız Kadar Değerlidir
Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesaj: "Bilhassa bizim kültürümüzde, öğretmenler anne ve babalarımız kadar değerli, onlar kadar muteber sayılmaktadırlar. Zira, bizler, ilim ve irfan sahibi kimselere hürmeti, bize bir harf dahi öğreten kimsenin karşısında saygıyla eğilmeyi şiar edinmişiz bir milletiz.
23.11.2015 09:32
Tanrıver: Gelişimimizde Öğretmenlerimizin Emeği Büyük
24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, ‘’Millet mekteplerinin açıldığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Başöğretmenlik unvanın verildiği gün olan 24 Kasım’ı, Öğretmenler Günü olarak hep birlikte kutlamanın mutluğunu yaşamaktayız’’ dedi.
23.11.2015 09:15
Rektör Kılıç: Eğitim Bir Milleti Hür ve Bağımsız Yapar
Kılıç yaptığı açıklamada; "Eğitimdir ki bir milleti ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da milleti esaret ve sefalete terk eder" diyerek eğitimin önemine işaret eden Büyük Atatürk, cumhuriyetle birlikte çağdaş ve milli eğitim sisteminin de temellerini atmıştır.
23.11.2015 07:57
Ünver: Öğretmenler Bilgi Toplumunun Mimarlarıdır
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ e TBMM tarafından verilen Başöğretmenlik unvanını kabul ettiği gün olan ve 24 Kasım 1981 yılından beri de her 24 Kasım günü kutlanan Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
21.11.2015 08:27
NEHÜ Futbol Takımı Hacıbektaş Gücünü 3-2 Yendi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesini Nevşehir 1. Amatör liginde temsin eden Futbol Takımımız, ligin 7. Haftasında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Prof. Dr. Filiz Kılıç Yerleşkesi Açık Alan Çim Sahada Hacıbektaş Gücü Spor Kulübü Futbol Takımı ile karşılaştı.
20.11.2015 14:25
Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü Paneli Düzenlendi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü ile İl Kültür Müdürlüğü tarafından ‘Şehir-İnsan Medeniyet Köprüsü: Örnek Kişilikler Projesi’ kapsamında panel düzenlendi. Kültür ve Turizm Bakanlığının proje tanıtım sunumu ile başlayan panelin açılış konuşmasını Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç yaptı.
20.11.2015 13:59
Özel İnsanlar Toplum Hayatının Vazgeçilmezi
Nevşehir Belediyesi tarafından 2014 yılında hizmete kazandırılan Özel İnsanlar Eğitim Merkezi, eğitilebilir zihinsel engellilerin her alanda etkin şekilde toplum hayatında yer almaları amacıyla bir çok eğitim çalışmasına sahne oluyor.
20.11.2015 13:32
Nevşehir Ziraat Odası'ndan Başkan Ünver'e Plaket
Nevşehir Ziraat Odası Hüseyin Altınışık başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek, Alacaşar yolu üzerinde oluşturulan deponun çevre düzenlenmesi çalışmalarının yapılmasında sağladığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
20.11.2015 13:17
NEHÜ Basketbol Takımı, Anadolu Üniversitesini Yendi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı 2015-2016 sezonun beşinci müsabakasında karşılaştığı Anadolu Üniversitesi Spor Kulübünü 79-62 yenerek, sezonun beşinci karşılaşmasından da galibiyetle ayrıldı.
19.11.2015 09:01
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Bir Parka Daha Kavuştu
Nevşehir’in Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde yaptırılan Çocuk Oyun alanı ve Dinlenme Parkı hizmete açıldı. Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İstiklal Sokak’ ta toplam 1368 metrekarelik bir alan üzerinde hizmete kazandırılan park alanı, vatandaşların yanı sıra çocukları da sevindirdi.
19.11.2015 08:03
NEHÜ'de Akademik Yılı Açılış Töreni Düzenlendi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Açılışı için ilk tören; Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Prof. Dr. Filiz Kılıç Yerleşkesi Rektörlük Binası önünde Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın Atatürk Anıtına çelenk sunması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
18.11.2015 12:52
Ustalarımız Konulu Avanos Seramik Sergisi Açıldı
Avanos Hacı Nuri Bey Konağı’nda düzenlenen serginin açılışına; Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, Vali Yardımcısı Vural Demirtaş, Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, ASEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Betül Aytepe, belediye başkanları, Avanoslu seramik ve çanak ustaları, üniversite personeli, öğrenciler ve davetliler katıldı.
 
Öne Çıkan Haberler
Nevşehir Lara Koleji'nde İletişim Araçları Sergisi Açıldı
Özel Nevşehir Lara Eğitim Kurumları 7. sınıf öğrencileri iletişim araçları sergisi açtılar. Sosyal bilgiler dersi "İletişim ve İnsan İlişkileri Ünite
Nevşehir 20 Temmuz Mahallesi Bir Park Daha Kazandı
Nevşehir’in 20 Temmuz Mahallesi’nde yaptırılan Çocuk Oyun alanı ve Dinlenme Parkı hizmete kazandırıldı. Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Derinkuyulu Yazar Osman Aytekin'e Acıgöl'de Sevgi Seli
Nevşehir Derinkuyu doğumlu Gazeteci-Yazar Osman Aytekin Acıgöl İlçesi Merkez Atatürk İlkokulunda öğrencilere söyleşide bulundu. İlkokul öğrencileri sö
NTB İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Mont Yardımı Yaptı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla, Nevşehir Ticaret Borsası tarafından her sene düzenli olarak gerçekleştirilen eğitim yardımları çe
Kapadoya'da Çekilen Reklâm Amerikalılarla Yarışıyor
Doritos için Kapadokya’da tamamen yerli imkanlarla çekilen reklâm filmi, Amerikalı rakiplerine karşı yarışıyor. Kapadokya’da yerli imkanlarla Doritos
NGC Yönetimi AK Partiyi Ziyaret Etti
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. NGC Başkanı Bayram Ekici, beraberinde NGC Y
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net