Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
EN YENİLER
Ünver ‘Kadir Gecesi İnananlar İçin Hayırlara Vesile Olsun’
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver , buhran ve sapkınlığa düşmüş insanlığa alemlerin yaratıcı yüce Rabbimiz tarafından gönderilen Kur’an-ı Kerim’i
Oltu’lu Hemşehrileri Vali İlhami Aktaş'ı Unutmadı
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın makamı çiçek bahçesi gibi. Hayırlı olsun ziyaretleriyle birlikte gelen çiçekler artık makam odasına sığmayınca yeni ça
EN YENİLER HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
02.07.2016 09:47
Kadir Gecesinde Belediye Tarafından Şerbet Dağıtıldı
Müslümanlar tarafından rahmet, bereket ve mağfiret ayı olarak da bilinen 11 ayın sultanı Ramazan ayında, içinde Ramazan bulunmayan bin aydan daha hayırlı olduğu bilinen Kadir Gecesi nedeniyle Nevşehir Belediyesi personelleri tarafından şerbet hazırlandı.
02.07.2016 09:40
Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası Bayramlaşma
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız tarafından yapılan açıklamada Ramazan Bayramı münasebetiyle düzenlenen geleneksel bayramlaşma 06 Temmuz Çarşamba (2. gün) günü saat 15.00-16.00 saatleri arasında Ticaret ve Sanayi Odası Fuayene Salonunda gerçekleşecektir.
02.07.2016 09:34
Belediye Tarafından 2 Köprülü Kavşak'ın İsmi Değişti
Nevşehir Belediye Meclisi, şehir merkezinde bulunan Ürgüp-Avanos ve Gülşehir köprülü Kavşaklarına yeni isim verirken, Pforzheim Parkı’nın ismini değiştirme kararı aldı.Nevşehir Belediye Meclisi’nin 2016 yılı Temmuz ayı toplantısı, Belediye Meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.
01.07.2016 14:44
MHP’den Vali Aktaş’a Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleşti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ve beraberindeki heyet Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.İl Başkanı İlhan Kaya’nın başkanlığındaki heyette Merkez ilçe başkanı Mustafa Ceviz, Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, il, merkez ilçe ve kadın kolları yönetiminden isimlerde yer aldı.
01.07.2016 14:30
Milli Taekwondocumuz İpek Çiğdem Lüksemburg’da
Milli Taekwondocumuz İpek Çiğdem 2020 olimpiyatlarına katılabilmek için Taekwondo Milli Takım adına 01-11 Temmuz 2016 tarihleri arasında Lüksemburg da yapılacak olan Uluslararası Taekwondo müsabakalarına bayanlar 49 Kg kategorisine katılacak olup, sporcumuz şuanda Dünya sıralamasında bu yıl aldığı puanlarla ilk 50 sporcu arasına girmeyi başardı.
01.07.2016 14:25
Kaymakamlık Bayramlaşması Öğretmenevinde Yapılacak
Avanos ilçesinde ilçe kaymakamlığınca düzenlenen resmi bayramlaşma ilçe öğretmenevinde yapılacak.Ramazan Bayramı münasebetiyle Bayramlaşma Töreni, Bayramının 1. Günü olan 05 Temmuz 2016 Salı günü saat 15.00-16.00 saatleri arasında, Avanos Öğretmenevinde yapılacak.
01.07.2016 14:22
Aktaş’tan İl Genel Meclisine İadei Ziyaret Gerçekleşti
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün ve İl Genel Meclis Üyelerine, İl Genel Meclis Başkanlığında iade-i ziyarette bulundu.Aktaş’ın ziyaretinde, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün ve Meclis Üyeleri ile İl Genel Meclisinin çalışmaları ve İlimize yapılan hizmetler ile ilgili görüşmeler yapıldı.
01.07.2016 14:17
Murat Demir Ahmet Avlanmaz’a Konuk Oldu
Milli Eğitim Müdürü Murat Demir Hayırsever İş Adamı ve İlim Yayma Cemiyet Başkanı Ahmet Avlanmaz´a iade-i ziyarette bulundu. Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İlim Yayma Cemiyetinin geçmişte ve günümüzde eğitime sağlamış oldukları katkılardan dolayı teşekkür etti ve bu katkıların bundan sonra da devam etmesi konusunda temennilerini iletti.
01.07.2016 14:13
Başkanlardan Rektör Kılıç’a Teşekkür Plaketi Verildi
Avanos Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kemal Çelik ile Avanos Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Mustafa Kenan Sarıtaş, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.
01.07.2016 14:08
Ercan Civelek Mübarek Kadir Gecesini Kutladı
DERSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, Mübarek Kadir Gecesini kutladı.Civelek kutlama mesajında; 'Bu ay ve bu tür geceler gerçekten arınma, durulma zamanlarıdır. Aklımız, fikrimiz, ahlâkımız, samimiyetimiz, Allah’a, onun rızasına yönelerek, onda ve onunla bütünleşerek asli mahiyetini bulur, bulmalıdır.
01.07.2016 14:03
Duvar Kalkacak Çadırda Bayramlaşma Yapılacak
Avanos Belediye Başkanlığının bu yılki Ramazan Bayramı bayramlaşma programı, vatandaşlarımızın ayağına gidilerek 'Halkla İç İçe – Halkın İçinde' gerçekleştirilecek.Tahta Köprünün çarşı merkezine bakan kısmında, Zabıta Kulübesinin önüne belediye tarafından kurulacak olan Bayram çadırında, bayram halkla birlikte kutlanacak.
01.07.2016 13:56
Türk Eğitim-Sen Eğitimcilere Yol Gösteriyor
Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı okullarda okul müdürlerinin eğitimcilere yönelik not değerlendirmeleri konusunda eğitimcilere yol gösteriyor.Performans notlarının verilmesi sürecinin seyrinde eğitimciler tarafından yaşanılan ciddi trafik öncelikle sürecin işleyişi hakkında okul müdürlerinin yeteri kadar bilgilendirilmediğini işaret ediyor.
01.07.2016 13:51
MHP’de Bayramlaşma Bayramın İkinci Günü Yapılacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl binasında 06 Temmuz 2016 Çarşamba günü 13.00 – 15.00 Saatleri arasında gerçekleştirilecek olan ramazan bayramı bayramlaşma programına İl Başkanı İlhan Kaya ve merkez ilçe başkanı Mustafa Ceviz ev sahipliği yapacak.
01.07.2016 13:46
Güvenlik Güçlerine Tebrik Kartı Kampanyasına Katıldı
Nevşehir PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i, Külliye alanında oluşturulan çalışma ofisinde ziyaret ederek, PTT Genel Müdürlüğü tarafından yurt genelinde başlatılan 'Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden' kampanyasına ilişkin bilgiler aktardı.
30.06.2016 15:24
Kızılay’dan Kapadokya Forum'da Bağış Standı
Ramazan ayı dolayısıyla Kızılay Nevşehir Şube başkanlığı her yıl olduğu gibi bu yıl da Forum Kapadokya AVM’de bağış standı açtı.Son günlerine gelinen ramazan ayı öncesinde ilimizdeki yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi ailelere gıda, fitre ve zekat yardımları dağıtmaya devam eden Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığının açtığı stant ilgi görüyor.
30.06.2016 15:20
Başkan Elma’dan Demir’e Hayırlı Olsun Ziyareti
Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, Milli Eğitim Müdürü Murat Demir´e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Kaymaklı Belediyesi ve Kaymaklı eğitimi ile ilgili genel bilgi veren Başkan Halit Elma, işbirliği ile Kaymaklı´daki eğitimi daha da yüksek seviyelere çıkaracaklarına inandığını belirtti.
30.06.2016 15:16
Medyaevinde İlk İftar Daveti 1 Temmuz Cuma Günü
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti ile Kapadokya Gazeteciler cemiyetini bir çatı altında toplayan ve geçtiğimiz aylarda hizmete giren Medyaevi ilk iftar davetine de ev sahipliği yapacak.Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandırdığı Medyaevinde Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti ramazan ayı dolayısıyla iftar daveti düzenleyecek.
30.06.2016 15:11
Avanos'ta Tezgahlarda Her Yaşa Göre Ürün Var
Kapadokya bölgesinin en önemli el sanatları merkezi Avanos’taki çanak çömlek tezgahlarında hemen hemen her yaşına uygun bir ürün bulabilmek mümkün.Çanak çömlek ustalarının son derece maharetli ellerinden çıkarak tezgahlarda yer bulan ürünler arasında çocuklarda kendilerine uygun bir ürün beğeniyor.
30.06.2016 15:07
SP'den Önce İftar Sonra Yönetim Kurulu Toplantısı
Saadet Partisinde ramazan ayı süresince her Çarşamba günü hem iftar programı, hem de yönetim kurulu toplantıları yapıldı.İl Başkanı Ali Doğan Simit’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantılarda Parti yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelinirken, Partililerin de katıldığı iftar yemeklerinde çeşitli konularda istişare imkanı da bulundu.
30.06.2016 15:00
Ak Parti İl Başkanı Tanrıver’in Kadir Gecesi Mesajı
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, tüm İslam âleminin mübarek Kadir Gecesi’ni kutladı.Kadir Gecesine kavuşmanın sevincini ve heyecanını yaşasak da hüzünlü bir Ramazan ayı yaşadık. Kadir Gecesi'ni idrak ederken, dünyanın neresinde olursa olsun zulme uğramış kardeşlerimize dua etmemiz gerekiyor dedi.
 
Öne Çıkan Haberler
Ziyaretlerin Konusu Ürgüp Eğitiminin Sorunları Oldu
İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir ile birlikte Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı´yı ziyaret etti.Ziyarette Ba
Rektör Filiz Kılıç Çok Özel İnsanlarla Bir Araya Geldi
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Umuda Bir Adım Tüm Engelliler Derneği tarafından verilen iftar yemeğine katıldı.
KMYO’da Havacılık Konferansı Oldukça Hareketliydi
Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi tarafından 26 - 27 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul Radisson Blu Hotel’de düzenlenen “Havacılıkta Dil Eğitimi: S
Meclis Başkanı Ve Üyeleri Vali Aktaş’ı Ziyaret Etti
l Genel Meclisi Başkanı ve İl Genel Meclis Üyeleri Nevşehir Valiliğine yeni atanan Vali İlhami Aktaş’a, hoş geldin ziyaretini gerçekleştirip hayırlı o
Yarışma Ödülleri Vali Aktaş Kazananlara Verdi
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen “Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda ikinci Ulusal Çocuk Resim Yarışması”nda dereceye giren
MHP’li Başkanlar Hep Birlikte Hayırlı Olsuna Gitti
Gülşehir Belediye Başkanları Vahdi Arısoy, Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı, Uçhisar Kasabası Belediy
Aykut Satırlı Genel Sekerterlik İçin mi Çabalıyor
il Özel idaresinde İsmail Cihan’ın görevinden ayrılmasının ardından geçici olarak bu göreve vekalet eden Avanos İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan’ın veka
DERSİAD’ın İlk İftar Davetine ilgi Oldukça Büyüktü
Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Nevşehir Şube Başkanlığının düzenlediği ilk iftar davetine Nevşehir Protokolünün, STK’larının ve Kamu ku
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net