Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
NEVŞEHİR
Nevşehir'de Süt Konsantresi Üretim Tesisi Açıldı
Türkiye´deki ilk süt konsantresi üretim tesisi Nevşehir´de açıldı. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu desteği ile kurulan tesis günlük 70 to
Türkiye Voleybol Erkekler 3. Ligi'ne Nevşehir Damgası
Türkiye Voleybol Erkekler 3. Ligi´nde 4. Gruba düşen Malatya Büyükşehir Belediyespor voleybol takımı, Adana Voleybol, 68 Aksaray Belediye, Gaziantep I
NEVŞEHİR HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
23.09.2014 09:27
Bölge ASKOM Toplantısı Yine Kayseri'de Yapıldı
Kayseri-Niğde-Nevşehir İllerinden oluşan 11. Acil Sağlık Hizmet Bölgesi ASKOM Toplantısı Kayseri´de yapıldı. Kayseri Eğitim Araştırma Hastanesi Geriatri Konferans Salonunda yapılan toplantıya; bölge illeri haricinde Kayseri´ye sık hasta sevki yapan; Sivas, Yozgat, Kırşehir, Aksaray, Adana Sağlık Yöneticileri de katıldı.
22.09.2014 16:48
Akınsoft'tan Çözüm Ortaklarına Kapadokya'da Tatil
Yazılım firması Akınsoft´un, çözüm ortakları için organize ettiği ödül takdim ve tatil organizasyonunun 10.su Kapadokya´da yapıldı. 300´ü aşkın davetlinin katıldığı organizasyonda 10. Bonus dönemi boyunca yüksek performans gösteren Akınsoft Çözüm Ortakları, kültür mirası ve doğa harikası Kapadokya´da tatil yaptı.
22.09.2014 16:38
Ahilik Haftası Kutlama Heyeti Hasan Ünver'i Ziyaret Etti
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ahilik ruhunun canlı tutulması ile toplumsal alanda da önemli gelişimin sağlanacağı inancını taşıdığını belirtti. İsmail Ördü,26 Eylül´de sona erecek Ahilik Haftası kutlama etkinliklerine ilişkin bilgilerde aktardı.
22.09.2014 11:02
Nevşehir Valisi Ceylan'dan 'Ahilik Haftası' Mesajı
Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Ahilik Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm esnaf ve sanatkarları kutladı. Vali Ceylan, Ahilik kültürü ve felsefesinin, toplumsal yaşamın ortak paydası olduğunu belirtti.
22.09.2014 11:02
Nevşehir Devlet Hastanesi'nde Bir İlk 'ETS Ameliyatı'
Göğüs Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Kuzucuoğlu, Göğüs Cerrahisi Polikliniği´ne başvuran ve ellerinde, koltuk altında ve ayaklarında günlük hayatını etkileyecek kadar aşırı terleme şikayeti olan 20 yaşında erkek ve 17 yaşındaki bir kız hastayı iki gün ara ile Endoskopik Torakal Sempatektomi ameliyatı yaptı.
22.09.2014 10:26
Nevşehir'de Ahilik Haftası Kutlamaları Hızlı Başladı
Nevşehir´de Ahilik Haftası dolayısıyla kutlama komitesi üyeleri Vali Mehmet Ceylan´ı ziyaret etti. Vali Mehmet Ceylan, Vali Yardımcısı Ahmet Solay Başkanlığındaki Ahilik Haftası Kutlama Komitesi üyelerini makamında kabul etti.
20.09.2014 19:21
Hızlı Trenden Sonra Nevşehir Daha da Değer Kazanacak
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan "Konya, Karaman, Aksaray, Kırşehir, Nevşehir, Niğde illerimiz sağlanan ulaşım altyapısıyla birlikte önemli bir gelişme kaydedecekler. Artık birçok firma için bu illerimiz çok cazip olmaya başlayacak" ifadelerini kullandı.
20.09.2014 13:31
7. Uluslararası Onkoloji Günlerine Nevşehir'den Katılım
Bugün başlayan programın 2 gün boyunca devam edeceği bildirilirken, programa; Yozgat, Ankara, Uşak, Kars, Bingöl, Tunceli, Adana, Nevşehir, Sinop, Malatya, Bitlis, Ağrı, Antalya, Hatay, Manisa, Sakarya, Karaman, İstanbul ve Kayseri başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinden de katılım olduğu belirtildi.
20.09.2014 12:08
CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na 'Haset Bey' Yakıştırması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, IŞİD tarafından rehin alınan Musul Başkonsolosu ile beraberindeki 48 kişinin serbest bırakılması ile ilgisi olarak "Sayın Kılıçdaroğlu´nun ismini değiştirmek ve `Haset Bey´ demek lazım. Umarım bu sabahki olaydan sonrada bir vesileyle üzülmez ve hasetlenmez" dedi.
20.09.2014 09:40
11 Yaşındaki Çocuk Oyun Oynarken Hayatını Kaybetti
Ürgüp'te evlerinin önünde arkadaşları ile oynarken bir anda yere yığılan 11 yaşındaki Hüseyin Şahin hayatını kaybetti. Arkadaşları ile oyun oynayan Hüseyin Şahin, bir süre sonra aniden yere yığıldı. Ağabeyinin kendisine şaka yapmak için bayılma numarası yaptığını sanan 8 yaşındaki Ahmet, bir süre Hüseyin´i kaldırmaya çalıştı.
20.09.2014 09:19
NTB'den Dış Ticaret Eğitim ve Bilgilendirme Semineri
Nevşehir Ticaret Borsası, un sektöründe faaliyet gösteren üyeleri için " Dış Ticaret Eğitim ve Bilgilendirme " konulu seminer düzenledi. Borsa toplantı salonunda gerçekleştirilen seminere NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, NTB Meclis Başkanı Aydın Karayılan ve un fabrikası yöneticileri katıldı.
19.09.2014 20:23
Kanlı Kavga Sonrası 7 Kişi Hastaneden Taburcu Edildi
Çeşitli hastanelerde tedavi altına alınan Mustafa B. ve oğlu Şahin B. ile 7 Suriye uyruklu kişiden kavganın meydana geldiği işyerinin sahibi olan Mustafa B. ve oğlu Şahin B. ile 5 Suriye uyruklu tedavileri tamamlanarak taburcu edildi. Yaralı 2 Suriye uyruklu kişinin ise tedavilerinin sürdüğü ve sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.
19.09.2014 15:39
Nevşehir'de Esnafla Suriyeliler Arasında Kanlı Kavga
Nevşehir’de bir grup esnaf ile Suriyeliler arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu 9 kişi yaralandı. Nevşehir il merkezindeki Atatürk Bulvarı üzerinde Mustafa B.'ye ait bir telefon bayisine kontör almak için gelen Suriye uyruklu bir kişi, burada iş yeri sahibi ile tartıştı.
19.09.2014 15:12
Nevşehir'de Gaziler Günü Törenlerle Kutlandı
Sakarya Meydan Muharebesinin kazanılmasının ardından, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk´e, TBMM tarafından 19 Eylül 1921 günü, 153 sayılı kanun ile Mareşallık rütbesi ve Gazilik unvanın verilmesinin 93. yıldönümü nedeniyle kutlanan Gaziler Günü, Nevşehir´de düzenlenen bir törenle kutlandı.
19.09.2014 12:47
Nevşehir Kabak Çekirdeği Üretiminde 2. Sırada Yer Aldı
Türkiye İstatistik Kurumu Diyarbakır Bölge Müdürlüğü, Türkiye´de 2013 yılında üretilen meyve, sebze ve tahıl ürünlerinin illere göre üretim haritasını açıkladı. Diyarbakır dut üretiminde ilk sırada yer aldı.
19.09.2014 09:16
Milletvekili Ebubekir Gizligider Spor Tesislerini Gezdi
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü´nü ziyaret ederek spor tesislerini gezdi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer ile birlikte spor tesislerinde incelemelerde bulunan Milletvekili Gizligider, yürütülen çalışmalar hakkında Ünlüer´den bilgiler aldı.
19.09.2014 09:15
Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç 'Gaziler Günü'nü Kutladı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında; vatanımızın varlığı, bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığımız adına "ölürsem şehit; sağ kalırsam gaziyim" diyerek canlarını ortaya koyan gazilerin, Türk Milletinin gurur kaynağı olduğunu belirten Kılıç şu ifadelere yer verdi:
18.09.2014 20:05
Türkmen Komutan Nevşehir'de Suriye Savaşını Anlattı
Nevşehir'de çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve işadamlarıyla görüşmelerde bulunan Türkmen Dağı Tugay Komutanı Ahmet Arnavut ve Birlik Komutanı Velid Saltuh, Nevşehir Gençlik Birlik Vakfı üyesi gençlere beş yıla yaklaşan Suriye’deki savaşta Türkmenlerin yaşadıkları zorlu yaşam mücadelesini anlattı.
18.09.2014 19:45
Nevşehir Ticaret Kompleksi'nin Yapımı Devam Ediyor
Nevşehir Belediye Hizmet Binası ve Ticaret Kompleksinin inşaatı devam ediyor. Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilen ve 51 bin 486 metrekare kapalı inşaat alanına sahip Nevşehir Belediye Hizmet Binası ve Ticaret Kompleksi içinde, iki katlı otopark, 2 katlı alış veriş merkezi ve çok sayıda işyeri yer alıyor.
17.09.2014 15:38
Rektör Kılıç Agricultural Üniversitesi'ni Ziyaret Etti
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Agricultural University of Athens´i ziyaret etti ve üniversitede bir dizi incelemelerde bulundu. Ziyaret sonunda her iki üniversite heyeti tarafından; akademik ve idari alanlarda daha ileri düzeyde ortak çalışmalar yapılması gerektiği yönünde görüş birliğine varıldı.
 
Öne Çıkan Haberler
Almanya'dan İsrail'e Bisiklet Üzerinde Yolculuk
İsrail´deki kutsal mekanları gezmek üzere temmuz ayında Almanya´nın Dortmund kentinden yola çıkan emekli öğretmen Elmar Micus, 4 bin 900 kilometre ped
Nevşehir'deki Ahilik Haftası Kutlamaları Törenlerle Başladı!
Nevşehir’de Ahilik haftası kutlama etkinliği düzenlenen törenlerle başladı. Nevşehir Valiliği önündeki Atatürk Anıtına Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar O
Nevşehir'de Yapılan Toplantıda İller Masaya Yatırıldı
Karayel, "Nevşehir´de yapılan bölge toplantısında iller masaya yatırıldı. Göreve devam edebilecekler devam edemeyecekler görüşüldü. Kayseri´de 4 bölge
AB Projesi: Polonya'dan Gelen Polis Heyeti Nevşehir'de
AB Projesi kapsamında Nevşehir Emniyet Müdürlüğü´nün çevik kuvvet ve devriye hizmetlerini incelemek üzere Polonya´nın Malopolska bölgesinden Nevşehir´
Belediye Başkanı Topçu Kendi Oğlunun Nikahını Kıydı
Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu´nun oğlu Emre Topçu, Cemile Kartal ile dünya evine girdi. Düğünde genç çiftin nikahını damadın belediye başkanı ol
Nevşehir 5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 5. Nevşehir Belediyesi Uluslararası Fotoğraf Yarışması sonuçlandı. Yarışma için Türkiye´nin yanı sıra çeşitl
Nevşehir Havaalanı Özelleştirme İhalesi İlana Çıktı
Samsun´da konuyla ilgili basın açıklaması yapan Genel Başkan Deniz, "Samsun-Çarşamba Havalimanı DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından özelleştirilecek ilk 3
AHİKA Yönetim Kurulu Toplantısı Kırıkkale'de Yapılacak
Ahiler Kalkınma Ajansı Aylık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, 24 Eylül 2014 Çarşamba günü saat 14:00´de, Kırıkkale Valiliği Toplantı Salonu´nda yapıl
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net