Film izle Hd film izle film izle hd film izle escort bayan
ANA SAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ SİZDEN GELENLER İLETİŞİM
EN YENİLER
Rektör Filiz Kılıç Üniversiteyi Sahipsiz Bıraktı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Filiz Kılıç'ın eğitim/öğretim yılının başladığı gün üniversitede hem öğrencileri hem akademik hem de id
Avanos belediyesi'nde Bayramlaşma Üç Gün Yapılacak
Avanos Belediyesinde Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı belli oldu.Belediye de bayramlaşma, Kurban Bayramının 1., 2. ve 3. günü Tahta Asm
EN YENİLER HABER ARŞİVİ
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |    Sonraki >>    
15.10.2016 14:00
AK PARTİ’DEAK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya’yı ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İl Başkanı İlhan Kaya ve yönetimi kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İl Başkanı Kaya, AK Parti İl Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ise birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, MHP İl Başkanı Kaya ve yönetimine görevinde başarılar diledi. N MHP’YE ZİYARETAK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya’yı ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İl Başkanı İlhan Kaya ve yönetimi kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İl Başkanı Kaya, AK Parti İl Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ise birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, MHP İl Başkanı Kaya ve yönetimine görevinde başarılar diledi. AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya’yı ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İl Başkanı İlhan Kaya ve yönetimi kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İl Başkanı Kaya, AK Parti İl Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ise birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, MHP İl Başkanı Kaya ve yönetimine görevinde başarılar diledi.
01.10.2016 12:51
CHP İl Başkanı Kamil Gülmez'den Açıklama Geldi
CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, Lozan'ın 1923 şartlarında yapılacak en iyi anlaşma olduğunu belirterek, bu anlaşmanın Türkiye Cumhuriyeti'nin tapusu konumunda bulunduğunu ifade etti.CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Lozan Antlaşması'na yönelik sözlerine tepki gösterdi.
30.09.2016 17:25
Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol Çalıştaya Katıldı
TEB Merkez Heyeti, Denetleme Kurulu ve Yüksek Haysiyet Divanı üyeleriyle, Bölge Eczacı Odası Başkan ve yöneticilerinin, ayrıca Deontoloji, Akılcı İlaç ve Farmakovijilans ve Sağlığa İlişkin ürünler Komisyonları üyelerinin katıldığı Çalıştay’ın moderatörlüğünü TEB Genel Sekreteri Ecz. Arman Üney yaptı.
30.09.2016 17:20
AHİLER Tarafından Girişimcilik Eğitimleri Başladı
Nevşehir Esnaf odaları birlik başkanlığı ve Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından ortaklaşa düzenlenen girişimcilik eğitimi başladı.Birlik ve ahiler kalkınma ajansı işbirliği ile düzenlenen girişimcilik eğitimleri esnaf odaları birlik başkanlığının binasında yapılıyor.
30.09.2016 17:14
Camilerimizi İlim İrfan Merkezlerine Çevirelim
Diyanet İşleri Başkanlığınca hazırlanan ve ilimiz genelindeki tüm camilerde okunan hutbede bu hafta son yıllarda camilerde kurulan ve geliştirilmeye gayret edilen cami kitaplıklarının önemine dikkat çekildi.
30.09.2016 17:09
Üniversite'de Uluslararası Proje Sözleşmesi İmzalandı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığında (YÖK) Proje Tabanlı Uluslararası Değişim Programı kapsamında uygun bulunan projelerin destekleme sözleşmelerinin imza törenine katıldı.
26.09.2016 10:36
Yılmaz Ceylan Tarafından Demokrasi Şehitleri Anıldı
Gülşehir ilçesine bağlı Tuzköy’de demokrasi zaferi ve bu zaferin kazanılmasında canlarını veren Şehitlerimiz anıldı.lçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, Tuzköy ilk/Ortaokulunda gerçekleştirilen etkinliğe katılarak, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi hakkında bilgi verdi.
26.09.2016 10:30
Demir 'Şehitlerimize Sahip Çıkmaya Devam Edeceğiz'
İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneğini ve Şehitliği ziyaret etti.Milli Eğitim Müdürü Demir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçiyi ve Belediye Başkanı Sayın Hasan Ünver tarafından çok kısa bir sürede yaptırılan 15 Temmuz Şehitleri Anıtını ziyaret etti.
26.09.2016 10:25
Parke Taştan Sıcak Asfalta Geçişe Hazır Olun
Nevşehir’de yıllardır kilitli parke taş döşenen Atatürk bulvarında yeniden sıcak asfalta dönülüyor.Nevşehir Belediyesinin 26 Eylül Pazartesi gününden itibaren başlatacağı sıcak asfalt çalışmaları Köprübaşı ile Ziraat Bankası arasında start alacak.
23.09.2016 15:12
Başkan’dan Pazarcılar Odasına Hayırlı Olsun Ziyareti
Nevşehir Merkeze bağlı Kaymaklı belediye başkanı Halit Elma, Nevşehir Pazarcılar odasını ziyaret etti.Kaymaklı belediye Başkanı Halit Elma, Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odasını ziyaretinde oda başkanı Selim Özmen ile bir süre görüştü.
23.09.2016 15:10
Altıntaş 'Vaatlerle Engellileri Siyasete Alet Etmeyin'
Türkiye Sakatlar Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ekrem Altıntaş, ilimizde engelli vatandaşların yaşadığı sorunlara çözüm bulunmasını istedi.Altıntaş, 'Devlet sınavlarında engellilerden en az iki yıllık yüksek okul mezunu olması isteniyor. Soruyorum devlet yetkililerine hangi engelli doğru dürüst eğitim yapabilmiş.
23.09.2016 15:04
U-19 Ligi Hafta Sonunda Başlıyor Heyacan Dorukta
Nevşehirde 2016-2017 sezonu Amatör Futbol Müsabakaları İlk Olarak U-19 Liginin oynatılması ile başlayacak.Lige toplam 10 takım katılacak.Telekom Spor, Kapadokya Nevşehir Spor, Nevşehir Spor Gençlik, İl Özel İdare Spor, Hacıbektaş Gücü, Kozaklı Spor, Acıogöl Spor, Gülşehir Belediye Spor, Kaymaklı Spor ve Kalaba İzcilik spor takımları ligde mücadele verecekler.
23.09.2016 14:59
Bekçi Gönülleri Kazandı Şimdi Sıra Rektörlükte
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi rektörlük seçimlerinin ertelenmesinin ardından rektör adaylarının bir çoğu ortadan kaybolurken bu süreçte alkışı hak eden tek isim var.Asıl görevini ve yapılması gerekeni unutmayan İsmail Bekçi, rektörlük seçimlerinden önce öğrencilerinin gönlünü kazandığını herkese kanıtlamış durumda.
23.09.2016 14:54
Mustafa Avcı'dan Sezon Öncesi Hayırlı Olsun Ziyareti
Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, TFF İl Temsilcisi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü hafta sonundan itibaren başlayacak olan yeni futbol sezonu öncesinde hakemler ve gözlemciler derneğini ziyaret etti.
22.09.2016 13:35
Göç İdaresi Artık Eski Adliye Binasında Hizmet Veriyor
Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ve Emniyet Genel Müdürlüğü arasında yapılan mutabakat ile 18 Mayıs 2015 tarihinden itibaren taşrada yabancılar ile ilgili iş ve işlemler 'İl Göç İdaresi Müdürlükleri' aracılığıyla yürütülmeye başlandı.
22.09.2016 13:31
Hacı Kafilesi Görevlerini Yerine Getirip Yurda Döndü
Diyanet İşleri Başkanlığı ile hac farizasını yerine getiren hacılar, Kapadokya Hava Limanına geldi.Nevşehir/1 Aksaray Hac Kafilesi Nevşehir İl Müftülüğü tarafından görevlendirilen görevli memurlar Durmuş Demirci ve Abdullah Malkoç tarafından karşılandı.
22.09.2016 13:25
NZOB Hüseyin Altınışık’tan Yapılandırma Çağrısı
Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altınışık, odaya üye aidat borcu bulunanların yeniden yapılandırma imkanından yararlanması çağrısında bulundu.Göreve geldikleri günden itibaren Çiftçi’den aidat toplayıp makamda oturan bir başkan olmamaya özen gösterdiğine dikkat çekti.
22.09.2016 13:17
Mehmet Berk Kasaba Ve Köy Okullarını Ziyaret Etti
Nevşehir’in Avanos ilçesinde yeni eğitim öğretim yılının ilk haftası münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Berk, ilçeye bağlı olan köy ve kasabalardaki okulları ziyaret etti.İlçe milli eğitim müdürü Berk, Okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci ve velilerle görüşerek yeni eğitim öğretim yılında herkese başarılar diledi.
22.09.2016 13:12
Avanos Belediye Başkanı Makamını Sokağa Taşıdı
Avanos belediye başkanı İsmet İnce birkaç aydır makamını belirlenen günlerde sokağa taşıyor.İlçe sakinlerinin ilgisiyle karşılaşılan bu durum ister istemez vatandaşın içerisine çıkmadıkları için eleştirilen bir çok belediye başkanının lüks kokan makam odalarından ne zaman çıkacakları sorusunu da akıllara getiriyor.
22.09.2016 13:04
Hizmetli Sayısının Artırılması Girişimleri Sürüyor
Çalışma ve İş-Kur İl Müdürlüğü bugünlerde oldukça yoğun. Zira okullarda görevlendirilecek hizmetlilerin belirlenmesi aşamasında talebin bir hayli fazla oluşu yetkilileri de düşündürüyor.174 Kişinin görevlendirilmesi beklenen okullardaki hizmetli sayısından,fazla müracaatın oluşu karşısında İl Müdürlüğü bu sayının artırılmasını talep etmiş durumda.
 
Öne Çıkan Haberler
Ülkü Ocağında Bayramlaşma 14:00 16:00'da Yapılacak
Nevşehir Ülkü Ocaklarında bayramlaşma programı bayramın ikinci günü Milliyetçi Hareket Partisinden hemen sonra yapılacak.Konuyla ilgili açıklamalarda
MHP’de Bayramlaşma Bayramın 2. Günü Yapılacak
Milliyetçi Hareket Partisinde kurban bayramı nedeniyle bayramlaşma programı bayramın ikinci günü gerçekleştirilecek.MHP İl Başkanı İlhan Kaya ve Merke
Çatı ve Bodrum Katlarında ki Yanıcı ve Yakıcı Maddelere Dikkat
Nevşehir’de konut ve apartman yangınlarının meydana gelmesinde, çatı ve bodrum katlarında yanıcı ve yakıcı maddelerin bulundurulmasının önemli bir
Kurban Kesim Alanları ve Kesim Fiyatları Belirlendi
Yaklaşan kurban bayramı nedeniyle ilimizde kurban kesim alanları belirlendi. Nevşehir’de küçük baş hayvan kesimi için en üst rakam 50 TL olarak belirl
Şehit Ömer Halis Demir'in İsmi Gülşehir'de Orta Okula Verildi!
15 Temmuz darbe girişiminin ardından darbe girişiminin önlenmesinde öne çıkan isimlerin adları ilimizdeki bazı eğitim kurumlarına veriliyor. 2000 Evle
Demokrasi Nöbeti Coşkusuna Özhaseki ve Gökçek Ortak Oldu!
Türk Silahlı Kuvvetleri’ne sızan bir grup vatan haininin 15 Temmuz 2016 Cuma günü gerçekleştirdikleri darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep T
NGC’nin Yeni Binasında İlk İftar Verildi
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, Nevşehir Belediyesinin ilimiz basın ve yayın organlarına en önemli katkısı olan Medya evinde iftar davetinde bir araya
Tüm Hakları Saklıdır © Nevşehir Gazete 2011 - Kodlama Networkbil.Net